Click to listen highlighted text!
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Siła głosu – siła kobiety/ warsztaty dla kobiet

25 stycznia 2020, godz. 11:00 - 26 stycznia 2020, godz. 18:00

SIŁA GŁOSU – SIŁA KOBIETY
warsztaty dla kobiet
prowadzenie: Agnieszka Bresler(Stowarzyszenie Kolektyw Kobietostan) w asyście Anny Skubik (Stowarzyszenie Kultura Oświata Teatr)
Wstęp wolny – decyduje kolejność zgłoszeń
Zapisy: rezerwacja@zoltyparasol.org

Odkryj, poznaj, eksploruj możliwości własnego głosu poprzez pracę indywidualną i grupową – od solowego mruczenia aż do śpiewu polifoniczego. Warsztaty będą miały charakter otwarty i twórczy: będziemy na nich rozmawiać o siłach i słabościach naszych głosów, starając się je odkryć na nowo i polubić. Będziemy mruczeć, będziemy śpiewać, będziemy rozmawiać w bezpiecznym, kobiecym gronie.

Warsztat zbudowany został w oparciu o trzy elementy:
*Budzenie Ciała – proste ćwiczenia fizyczne z elementami rozciągań, jogi, tańca i zabawy w celu rozluźnienia ciała i uwalniania jego ekspresji. Łączenie się z naturalnym oddechem, odkrywanie stabilnego, głębokiego oddechu jako podstawy do późniejszej pracy z dźwiękiem.
*Budzenie Umysłu – Budowanie świadomości własnego głosu, jego obecności w ciele i w oddechu, poprzez wykorzystanie prostych ćwiczeń relaksacyjnych.
*Budzenie Głosu – Stopniowe zmniejszanie mentalnych i fizycznych blokad wokalnych poprzez dalsze uwalnianie oddechu i późniejsze wokalizacje, harmonizacje, improwizacje dźwiękowe i wreszcie śpiew; w celu poznania, otwarcia i zaakceptowania własnego głosu.

Uczestniczki warsztatów proszone są o przygotowanie krótkiego fragmentu wybranej pieśni/piosenki/kołysanki do wykorzystania w trakcie warsztatu.

Siła głosu – siła kobiety/ warsztaty dla kobiet

Szczegóły

Start:
25 stycznia 2020, godz. 11:00
Koniec:
26 stycznia 2020, godz. 18:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Stowarzyszenie Żółty Parasol
ul. Prusa 37-39
Wrocław, 50-317
+ Google Map
Telefon:
530 239 756
Strona internetowa:
https://zoltyparasol.org/
Wielkość czcionki
Kontrast
Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst.