JESTEŚMY…

…z Ołbina. To takie piękne osiedle w sercu Wrocławia. Granice wyznaczają ulice Jedności Narodowej, Sienkiewicza i Odra. A w środku Park Stanisława Tołpy i zaraz obok my. Kiedyś była tutaj biblioteka i wszyscy ją bardzo lubili, więc jak zniknęła to postanowiliśmy o to miejsce powalczyć. I tak na rogu Wyszyńskiego i Sienkiewicza zamieszkał Żółty Parasol i Partnerzy.

PROWADZIMY…

…Klub Seniora, Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży, Bibliotekę Sąsiedzką, Centrum Informacji Kulturalnej, Akademię Małych Obywateli Świata, Akcję Aktywny Ołbin, imprezy w parku Stanisława Tołpy i co tam jeszcze nam przyjdzie do głów licznych i kreatywnych.

LUBIMY…

…ludzi którzy tu mieszkają od lat , naszych sąsiadów, studentów, przyjezdnych. Lubimy ich zagrzewać do działania i pomagać aktywnie uczestniczyć w życiu osiedla.

 

PRACUJEMY…

…zawsze na 100%, organizujemy, łączymy, podpowiadamy, zachęcamy, słuchamy, informujemy, zbieramy, urządzamy, doradzamy, JESTEŚMY.

 

ZAPRASZAMY…

…do wspólnego działania wszystkich zainteresowanych losem naszego osiedla. Nie ma lepszej frajdy niż wymyślanie dobrych sposobów na polepszanie życia sobie i innym. A w dodatku pod Żółtym Parasolem zawsze świeci słońce…