Spółdzielnia Kinowa „Ołbin” – sekretne pokazy filmowe w nietypowych lokalizacjach na Ołbinie.
Poznajemy się przy dobrym kinie w miłym towarzystwie i z odrobiną tajemnicy w tle!
Wpadnijcie z wizytą na naszą sekretną projekcję.

Zapraszamy Was wszystkich do wspólnych spotkań filmowych. Zawsze w ostatnią środę miesiąca. Za każdym razem w nowym miejscu na Ołbinie. W formule sekretnych projekcji.

Filmy będą fascynujące i różnorodne, a do końca roku kalendarzowego w odsłonie jesienno-zimowej wybierane w ramach cyklu „Moje osiedle”. Od października do grudnia prezentowane filmy będą dotyczyć tematyki „Mojego osiedla”. Spodziewajcie się fabuł i filmów dokumentalnych, przypominających nam o znaczeniu małych społeczności i dobrego sąsiedztwa, które najprościej wypracować w osiedlowej mikroskali. Po letnich plenerach znów będziemy eksplorować ołbińskie mieszkania i inne zadaszone przestrzenie osiedla. Nadal zachęcamy do filmowej integracji wszystkich mieszkańców Ołbina, a także sąsiadów z innych osiedli, którzy zechcą z nami odkryć atrakcyjność największego osiedla Wrocławia. Zarówno miejsce projekcji, jak i tytuł filmu pozostaną w tajemnicy do ostatnich chwil. Możecie jednak być pewni, że zaskoczą Was one w pozytywny sposób. Kino wróciło na osiedle, a spółdzielnia Kinowa Ołbin zaprasza!

Jak zarezerwować bilety?

Bilety rezerwujecie na dwa tygodnie przed pokazem – piszecie na adres mailowy rezerwacja@zoltyparasol.org. Więcej informacji o możliwości zarezerwowania odnajdziecie na fb/parasol.wroclaw. Na niespodziankę filmową mamy ograniczoną ilość miejsc. Jedna osoba może zarezerwować tylko 2 bilety!

Jak odebrać bilety?

Bilety odbieracie na dwa dni przed pokazem (zawsze poniedziałek i wtorek), w Żółtym Parasolu i Partnerach, w godzinach 10.00-19.00.

Gdzie pokaz?

Tylko osoby, które zarezerwują i odbiorą bilety dostaną od nas informację z adresem pokazu. Wyślemy ją na adres mailowy podany przy rezerwacji, w dniu projekcji.

Za ile?

Bilet za dobrą literaturę do Biblioteki sąsiedzkiej. Prosimy Was przede wszystkim o takie książki, które sami chcielibyście przeczytać.