W Centrum Informacji Kulturalnej dowiecie się jakich wydarzeń kulturalnych nie można przegapić! Przeszukujemy ofertę kulturalną Wrocławia i wyszukujemy dla Was rzeczy, które trzeba koniecznie zobaczyć, warto zobaczyć i takie które dostarczą Wam niezapomnianych emocji i wrażeń.
Za nami możecie wybrać się na koncerty, wystawy, spektakle teatralne, pokazy filmowe, dyskusje i spotkania z twórcami kultury.

Możecie zabrać rodzinę, sąsiadkę lub sąsiada! W grupie siła – także ekonomiczna. Bilety grupowe są tańsze!

W Centrum zamówicie bilety na proponowane przez nas wydarzenia. Jeśli jednak wiecie o innych i chcecie się wybrać, przyjdźcie do nas i dajcie znać. Spróbujemy zorganizować bilety w dobrej cenie.

Jesteśmy w stałym kontakcie z instytucjami kultury. Otrzymujemy informację o repertuarze i zaproszenia na wydarzenia specjalne z takich miejsc jak: Narodowe Forum Muzyki, Wrocławski Teatr Współczesny, Teatr Muzyczny Capitol, Opera Wrocławska, Muzeum Narodowe, Muzeum Miejskie, Muzeum Architektury, Muzeum Pana Tadeusza, Strefa Kultury Impart.

W Centrum Informacji Kulturalnej możecie przejrzeć lub zabrać do domu informatory kulturalne: Wrocławski Niezbędnik Kulturalny i Co jest Grane.

Udostępniamy również informatory i repertuary poszczególnych instytucji.
Centrum Informacji Kulturalnej działa pon.-pt.  w godzinach 10.00-19.00.