Baner ESK

Projekt Parki ESK, czyli popularne pawilony w 11 parkach Wrocławia znowu czynne i pełne energii! Żółty Parasol i Partnerzy już po raz 7 realizuje działania w Parku Tołpy.

Ołbiński pawilon jest czynny w każdy weekend lata (od 03 czerwca do 01 października) w godz. 15.00-20.00 (czerwiec-sierpień) i 15.00-19.00 (wrzesień).

Możecie jak zawsze wypożyczyć leżaki, sprzęt sportowy, wysłuchać koncertu czy wziąć udział w warsztatach. Nasi animatorzy zapewnią ciekawą ofertę dla małych i dużych. Zaglądajcie na naszego FB po więcej szczegółów.

Pamiętajcie, że dla nas zawsze najważniejsze jest wspólne robienie rzeczy! Dlatego Pawilon ESK to również miejsce na wasze pomysły i inicjatywy. Jeśli chcecie zaproponować jakieś ciekawe działania w przyjaznej przestrzeni Parku Tołpy – dzwońcie do nas koniecznie! Tel. 530 239 756 dostępny od pon. do piątku w godz. 10:00-19:00.

W każdy czwartek możecie zapoznać się aktualnymi weekendowymi wydarzeniami w Parku Tołpy na naszym FB oraz w zakładce Aktualności.

https://wcrs.wroclaw.pl/parki-esk/park-tolpy/

Gdybyście natomiast chcieli skorzystać z oferty w innych Parkach Wrocławia, to pełną oferta Parków ESK jest dostępna pod tym linkiem:

Lista parków biorących udział w tegorocznej edycji Parki ESK

Aktualny harmonogram pojawia się na stronie organizatora w piątek rano.

www.fb.com/ParkiESK
www.instagram.com/parkiesk
www.fb.com/RozwojSpoleczny

Nie siedź w domu! Chodź do Parku!

Realizowane działania są współfinansowane ze środków Gminy Wrocław.