Na piątkowym spotkaniu online Klubu Seniora mamy zaplanowaną nie lada gratkę – wizytę w wirtualnym pokoju zagadek -„W poszukiwaniu pamiętnika inspiracji”.
Spotkanie poprowadzi:
dr Nina Woderska.
Escape room to rodzaj gry, w której uczestnicy wcielają się w role i wspólnie poszukują wskazówek, rozwiązują zagadki i wykonują zadania. Uczestnicy zabawy są najczęściej zamknięci w jednym lub kilku pomieszczeniach i pod presją czasu muszą się z nich wydostać.
My chcielibyśmy zaprosić do udziału w wirtualnym pokoju zagadek, który wspólnie przeniesie nas do miejsca, gdzie odkryjemy, jaka moc tkwi w codziennych rytuałach. Jeśli macie i praktykujecie swoje rytuały, z pewnością będzie to wspaniała przygoda i sposób na integrację.
Zapraszamy
————————
Nina Woderska – Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Badaczka i trenerka edukacji obywatelskiej. Animatorka działań wolontaryjnych i prosenioralnych. Dzięki połączeniu pracy samorządowca oraz realizatora projektów w Stowarzyszeniu CREO wszechstronnie działa na rzecz integracji międzypokoleniowej i aktywizacji społecznej seniorów.
Forum Seniora – wirtualny pokój zagadek

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *