Kto jest mamą ten wie, że czasu dla siebie, rozrywkę i pogaduchy jest stale za mało, a z pewnością mniej niż zanim pojawiło się dziecko.
Dlatego, zapraszamy wszystkie mamy z Ołbina na spotkanie CZAS MAMY – wtorek, 02.03.2021, godz.13.00-15.00
Będzie to okazja aby miło spędzić czas i poznać się.
Zabierzcie ze sobą swoje pociechy i przyjdźcie do nas.
Podczas pierwszego spotkania z cyklu CZAS MAMY poznamy się i porozmawiamy o tym, co możemy zrobić, aby kolejne spotkania były dla Was ciekawe i każda wyniosła z nich dużo wiedzy i przyjemności.
Porozmawiamy o tym, co dzieje się na naszym osiedlu dla rodziców i dzieci, wymienimy się spostrzeżeniami, pomyślimy jakie tematy spotkań planować w przyszłości.
Chcemy, aby Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej było przestrzenią przyjazną dla rodziców i dzieci, dlatego zastanowimy się wspólnie nad tym, jak urządzić naszą przestrzeń, aby była przyjazna dla najmłodszych. Na pierwsze spotkanie koniecznie przynieście ze sobą kilka drobiazgów dla maluchów, aby czuły się komfortowo, np. ulubiony kocyk, czy zabawkę.
Przy okazji zróbmy pierwszy SWAP! Jeżeli masz książki dla dzieci, które są w dobrym lub bardzo dobrym stanie i chcesz wymienić je na inne, to weź je ze sobą. Z pewnością to co Waszym dzieciom już się znudziło, chętnie poczyta inny młody czytelnik z sąsiedztwa.
Daj nam znać, że będziesz wysyłając maila na adres: a.jurkowska@zoltyparasol.org lub dzwoniąc 530 239 756 w dni powszednie w godzinach 10-19. Ilość miejsc jest ograniczona. Spotkanie zorganizowane będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Nie zapomnijcie zabrać ze sobą środków ochrony osobistej (np. maseczek)
Do zobaczenia!
Czas Mamy – spotkanie zapoznawcze

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *