obraz
Halo Ołbin! Привіт Oлбін!
Nie jest nam lekko na duszy, ani tym bardziej radośnie. Mimo to postanowiłyśmy organizować wydarzenia zgodnie z planem. Pomyślałyśmy, że tym bardziej powinniśmy się spotykać, integrować i zacieśniać sąsiedzkie więzi.
Jedynym znanym nam lekarstwem na całe zło tego świata są dobrzy ludzie i ich bliskie relacje. Co widać gołym okiem w nieskończonej ilości pomocy, która płynie z całej Polski w stronę ofiar wojny.
Jeśli gościcie u siebie kobiety i dzieci, weźcie ich ze sobą na te wydarzenia. Dla dzieci znajdzie się miejsce do zabawy, a mamom damy chwilę oddechu od traumatycznych przeżyć.
Zapraszamy więc gorąco na Tydzień Kobiet na Ołbinie.
05.03 /sobota/17:30-19:30 , Warsztaty Śpiewu Białego.
• Warsztaty śpiewu białego płynącego z samej glebi z Katarzyną Brodą-Firlą. Będziemy odnajdywać jedno z naszych życiowych źródeł-głos.
07.03 /poniedziałek/ 17:00-19:00 Kawiarenka Kobiet w Bibliotece Sąsiedzkiej.
Zapraszamy na rozmowę, na kawę i pyszną herbatę do Biblioteki Sąsiedzkiej. Porozmawiamy o literaturze, która może nam pokazać obraz świata – widziany przez kobiety. O mądrych, wspierających, pisanych przez kobiety książkach.
09.03 /środa/ 19.30
Warsztaty tańca intuicyjnego z Domiką Borkowską. Zaprosimy Was do odkrywania naturalnej ekspresji i poszukiwania emocji w ciele, a narzędziem do tego będzie taniec intuicyjny.
10.03 /czwartek/ 17:30- 22:00 Wieczór Kobiet.
• Rozpoczniemy o godzinie 17:30 debatą zatytułowaną „Świat bez wojen i hierarchii, czyli jak kobiety kreują rzeczywistość”. Debatę poprowadzi Joanna Warecka, a do rozmowy zaprosiła dziewczyny i kobiety, które od lat zmieniają rzeczywistość naszego miasta i osiedla.
• O godz. 19:00 dla rozluźnienia swój Stand Up zaprezentuje Ola Wojtaszak, artystka obecna na scenie offowej i komediowej od 10 lat.
Występ będzie poświęcony kobiecej rzeczywistości – oczywiście widzianej oczami artystki.
Po występie Oli o 20:00 zapraszamy na komediowy spektakl teatru irga!  Spektakl w pełni improwizowany, tworzony na scenie, niegrany nigdy wcześniej i nigdy później.
• Po spektaklu zostawimy sobie przestrzeń na luźne rozmowy przy lampce wina i drobnych przekąskach. Zapraszamy serdecznie!
Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy mailowo:
zapisy@zoltyparasol.org
lub telefonicznie: 530 239 756
Dbamy o dostępność!
Budynek Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej jest w pełni dostępny architektonicznie.
Osoby ze szczególnymi potrzebami mogą nam je zgłaszać mailowo: biuro@zoltyparasol.org lub telefonicznie 530 239 756.
BARDZO NAM ZALEŻY NA WASZEJ OBECNOŚCI
UWAGA! Zmiana terminu!
Informujemy, że warsztat śpiewu białego z przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć na inny termin.
Warsztat odbędzie się 29.03, we wtorek o godzinie 18.00.
Zapraszamy do zapisów w nowym terminie.
Tydzień Kobiet na Ołbinie

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *