obraz niebieskie tło żółty napis po polsku i ukraińsku razem damy radę po prawej w kole biały gołąbek z kwiatkiem niebiesko-żółtym barwy Ukrainy
Halo Ołbin! Halo Wrocław!
Potrzebujemy Waszej pomocy!
Wygląda na to, że będziemy mieć na Ołbinie wielu nowych sąsiadów. Część z nich zostanie z nami na długi czas. Zrobimy co w naszej mocy, żeby pomóc im przetrwać ten traumatyczny okres. Szczególnie ważny jest dla nas jak zawsze los dzieci i młodzieży. Nie będziemy jednak prowadzić zbiórek rzeczy, ale skoncentrujemy się na tym co umiemy najlepiej, czyli na budowaniu relacji i sąsiedzkiej samoorganizacji. Chcemy wyrwać dzieci z marazmu, w pierwszej kolejności zamierzamy zorganizować dla nich atrakcyjne spędzanie czasu poznawanie osiedla i miasta, możliwość powrotu do nauki. Jeżeli chcecie Państwo nas wesprzeć w tym zadaniu prosimy o :
darowizny pieniężne, które można wpłacać na konto Stowarzyszenia numer 08 2490 0005 0000 4500 5147 8425, w tytule wpisując: darowizna na cele statutowe (pomoc dla Ukrainy)
zgłaszanie się wolontariuszy chętnych do:
udzielania lekcji języka polskiego
udzielania korepetycji z różnych przedmiotów
współorganizacji wyjść i spacerów po osiedlu
objęcia wsparciem adaptacyjnym konkretnych rodzin (zaczynamy tworzyć pary rodzina-opiekun, który pozostanie w kontakcie i pomoże odnaleźć się w nowej rzeczywistości)
Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: biuro@zoltyparasol.org
Z wdzięcznością przyjmiemy także Państwa inicjatywy- zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w naszych wydarzeniach i przypominamy, że w każdy wtorek można nas spotkać na dyżurze animatorek (dziś w godzinach 15:00-19:00 czeka na Państwa Asia Wysoczańska)
RAZEM DAMY RADĘ!
Dbamy o dostępność!
Budynek Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej jest w pełni dostępny architektonicznie
Osoby ze szczególnymi potrzebami mogą nam je zgłaszać mailowo: biuro@zoltyparasol.org lub telefonicznie 530 239 756.
BARDZO NAM ZALEŻY NA WASZEJ OBECNOŚCI
Razem damy radę! Pomoc dla Ukrainy

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *