Ołbin w plenerze

Co się wydarzyło tego lata na Ołbinie? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy na finał projektu, podczas którego Fundacja Ładne Historie opowie o efektach i wnioskach z letnich działań w ramach realizowanego mikrograntu Ołbin w Plenerze.

Zapraszamy wszystkich, którym bliski jest Ołbin, ale również po prostu tematyka przestrzeni publicznej i troski o to, żeby była przyjazna i optymalna dla wszystkich użytkowników.
Goście finału sami na chwilę będą mieli okazję stać się osiedlowymi obserwatorami i badaczami. W jaki sposób? Zachęcamy aby przyjść i się przekonać.
W trakcie spotkania odbędzie się również wernisaż wystawy, która jest efektem zrealizowanego w ramach projektu pleneru i spaceru fotograficznego.

Serdecznie zapraszamy!

OŁBIN W PLENERZE! FINAŁ
Termin: 20 września (czwartek) godz. 19:00
Miejsce: Park Tołpy ( w razie deszczu siedziba Stowarzyszenia Żółty Parasol)

//

Działanie jest częścią projektu Ołbin w plenerze! dofinansowanego w ramach programu “ Mikrogranty NGO” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.

Wspólnie z mieszkańcami Ołbina zrealizowaliśmy działania służące wypracowaniu konkretnych rozwiązań, które wpłyną na jakość przestrzeni publicznej w tej okolicy i sprawią, że łatwiej będzie utrzymywać czystość, przez co przebywanie w plenerze stanie się zdrowsze i przyjemniejsze dla jej użytkowników. W ramach projektu odbyły się: działania artystyczne (plener fotograficzny, wystawa), badawcze (spacery, obserwacje indywidualne), informacyjne (kampania społeczna) i edukacyjne (warsztaty design thinking, spacer przyrodniczy).

Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.
Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Żółty Parasol.

Ołbin w Plenerze FINAŁ!

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *