Szew Ołbina

Zastanawiacie się kto to/co to?

Po pierwszym spotkaniu warsztatowym z szycia zastanawiałyśmy się jak nazwać to, co robimy… warsztaty – kółko krawieckie – pracownia krawiecka – spotkanie sąsiedzkie… i tak powstała nazwa Szew Ołbina – sąsiedzka pracownia.

To czym zajmujemy się, jest połączeniem wszystkich wyżej wymienionych, a całość dodatkowo łączy się z naszym osiedlem. W jaki sposób?  Szyjemy, pracujemy, a nawet nie boimy się powiedzieć, że projektujemy rzeczy, które kojarzą się nam z Ołbinem, który stał się inspiracją.Tak podczas pierwszego spotkania powstał prototyp torby #Ołbin nie ma nic do ukrycia:). Na razie może brzmi to trochę tajemniczo, ale po najbliższym spotkaniu – w środę 07.03 pokażemy Wam rezultaty naszej pracy i wszystko stanie się oczywiste!

Szew Ołbina przyjmuje do swojego grona!

    • nie trzeba mieć własnej maszyny- choć mile widziana, bo liczba ograniczona
    • nie musicie wykazywać się znajomością  technik szycia, znajomością szwów itp.
    • nie musicie się obawiać, że maszyna: wciągnie was, przeszyje palce… my postaramy się, żeby takie sytuacje nie miały miejsca
    • liczą się: chęć pracy i nauki choć nie jest to kurs szycia!
    • żeby dołączyć do grupy  Szew Ołbina musisz napisać a.wysoczanska@zoltyparasol.org / lub telefonicznie 530 239 756 ( najlepiej środa, piątek godz. 16.00 -19.00) skontaktować się z nami i poinformować nas o takiej sytuacji. My na pewno poinformujemy Ciebie o najbliższych zajęciach, na które możemy zaprosić- jak wspominaliśmy- liczba miejsc jest ograniczona!

Obecnie trwają zapisy na spotkanie 23.03, zaczynamy o godzinie 17.00- są jeszcze wolne miejsca.

Zapraszamy!

Szew Ołbina

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *