Kochani miłośnicy dobrych dźwięków! Przed Wami kolejne muzyczne spotkanie w ramach inicjatywy Lotna Scena Ołbina, którą rozkręcają wspólnie Stowarzyszenie Żółty Parasol i Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław. W ramach serii trzech wydarzeń eksplorujemy muzyczne światy i poznajemy osiedle Ołbin.

Tym razem zapraszamy Was na spotkanie z miłą dla ucha bossa novą. Zagra dla Was zespół Berger Bossa. To projekt, który zainicjowała Kasia Berger, wokalistka związana z wrocławską sceną muzyczną. Od dłuższego czasu w jej sercu gra bossa nova, muzyka wywodząca się z roztańczonej samby. Zainspirowana jej lekkością i rozkołysanymi rytmami, Kasia chce podzielić się ze słuchaczami swoja pasją do tego gatunku, zabierając ich w podróż do słonecznej Brazylii, malowniczych plaż Copacabany i zatłoczonych uliczek Rio de Janeiro.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Aby się zapisać, proszę wysłać wiadomość na adres rezerwacja@zoltyparasol.org w tytule maila wpisując „BOSSA NOVA”. Ilość miejsc jest ograniczona. Podczas wydarzenia będziemy stosować się do obostrzeń wynikających z trwającej pandemii.

Berger Bossa-Lotna Scena Ołbina #2

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *