obraz po lewej stronie na niebieskim tle żółty napis społeczna rola szkoły po prawej plac budowy
Halo Ołbin! Halo Wrocław!
Nie mamy wątpliwości, że edukacja to dziś najważniejszy i najpilniejszy temat do rozmowy. Nie tylko dlatego, że decyduje o przyszłości i jakości życia dzieci i młodzieży, ale także dlatego że jej społeczna rola jest kluczowa dla dobrostanu całej wspólnoty. Zapraszamy wszystkie zainteresowane tym tematem osoby we wtorek 29 listopada o godz. 16:30 do udziału w spotkaniu dotyczącym społecznej roli szkoły.
Podczas debaty w Ołbińskim Centrum Aktywności Lokalnej, porozmawiamy o tym jak jest, ale także o tym jak chcielibyśmy żeby było. Popatrzymy na różne perspektywy i zastanowimy się wspólnie, jakie warunki sprzyjają angażowaniu się poszczególnych grup w społeczne życie szkoły oraz osiedla. Być może znajdziemy takie, które łatwo dałoby się wcielić w życie, przy udziale różnych osiedlowych instytucji i organizacji, które od lat ze sobą współpracują w Partnerstwie dla Ołbina? A może zdecydujemy się cyklicznie spotykać i szukać nowych dróg do współpracy w obszarze edukacji? Może pomyślimy nad nowym wymiarem wolontariatu, albo wspólnie zdecydujemy o diagnozie potrzeb młodzieży w tym zakresie?

Jesteśmy przekonani, że ta rozmowa to dopiero początek. O tym dokąd nas zaprowadzi zdecydujemy wspólnie. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy – będziemy czekać na Państwa od 16:30 z dobrą kawą i ciepłym słowem na przywitanie. Debata rozpocznie się o 17:00 i potrwa do 18:30.
Dbamy o dostępność!
Budynek Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej jest w pełni dostępny architektonicznie.
Osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w wydarzeniach mogą się z nami kontaktować mailowo: biuro@zoltyparasol.org lub telefonicznie: 530 239 756
Społeczna rola szkoły – debata

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *