Bezgotówkowa wymiana ubrań

W ostatnią sobotę wakacji, 31 sierpnia odbędzie się kolejna bezgotówkowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław.
SWAP Wrocław to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziecie miały się w co ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości.

Zasady imprezy:

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

Wymiana odbędzie się na Ołbinie w Parku Tołpy na wzgórzu znajdującym się najbliżej ulicy Nowowiejskiej.

ZAPISY

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań.

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław.
Zapiszesz się tutaj: https://evenea.pl/event/swapwroclaw/

NAGRODY

Jak zawsze nie zabraknie ciekawych nagród, których losowanie odbędzie się pod koniec imprezy. Tym razem do wygrania będą:

1. Bilety do kina Helios na wrześniowy seans z cyklu Kino Kobiet
2. Kupony zniżkowe od Dżemster – The most hipster Dżem ever
3. Kupony zniżkowe do e-sklepu z dodatkami i ciuchami Independy.

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić.

Zabierz ze sobą koleżanki i do zobaczenia! 🙂

KTO TO ORGANIZUJE?

Stowarzyszenie Żółty Parasol oraz Dżoolka.

Stowarzyszenie Żółty Parasol

Jest to miejsce, w którego celem jest wspieranie rozwoju społeczności lokalnej wrocławskiego osiedla Ołbin Stowarzyszenie pracuje na rzecz młodzieży, dorosłych i seniorów i prowadzi następujące działania:Klub Seniora, Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży, Bibliotekę Sąsiedzką, Centrum Informacji Kulturalnej, Akademię Małych Obywateli Świata, Akcję Aktywny Ołbin, imprezy w parku Stanisława Tołpy i różne inne rzeczy, które przychodzą im do głów licznych i kreatywnych.

Dżoolka

Organizatorką imprezy jest Dżoolka, stylistka i blogerka. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.
Od przeszło 7-u lat organizuje imprezy SWAP Wrocław – wymiana ubrań, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień pracując w Agencji Marketingowej Pomelogo (Kochamy reklamy) zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn oraz pisze na Gingers Magazine oraz swój blog o byciu przedsiębiorcą w Polsce (www.blog.juliversum.com).

SOCIAL MEDIA:
Facebook: Dżoolka
Instagram: www.instagram.com
LinkedIn: www.linkedin.com/company/10628271
Blog: www.dzoolka.pl

Sierpniowa Bezgotówkowa Wymiana Ubrań z cyklu SWAP Wrocław

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *