Rodzinne Warsztaty

Zapraszamy wszyskich właścicieli i miłośników psów na rodzinne warsztaty z psią behawiorystką zorganizowane przez Rada Osiedla Ołbin we współpracy z naszym stowarzyszeniem w ramach Funduszu Czasu Wolnego! Jeśli chcesz lepiej poznać swojego zwierzaka, przyjdź koniecznie 24 sierpnia do Parku Tołpy na nasze zajęcia.

W trakcie warsztatów zostaną poruszone następujące tematy:
1) Kupa nie gryzie – czyli dlaczego warto sprzątać po swoim psie?
2) Socjalizacja – jak jej nie zepsuć i czy jest tylko dla szczeniaków?
3) Smycz – czyli jak nie być „breloczkiem” doczepionym do jej końca?
4) Co Mówi Pies o więzi z psem – czyli jak sprawić, by pies chciał być najlepszym przyjacielem człowieka?
5) Oraz oczywiście – czas na pytania.

KIEDY?
24 sierpnia 2019 roku, godzina. 15.00- 17.00.

GDZIE?
Park Tołpy, przed kontenerem Parków ESK.

DLA KOGO?
Dla wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać swojego psiaka. Przyjdźcie z rodziną, przyjaciółmi, nie trzeba się zapisywać.

Zajęcia poprowadzi Ala od Jazza. Szkolenie psów we Wrocławiu. Alicja zajmuje się szkoleniem psów, terapią agresji, lękliwości i innych problemów z psami. Szczególnie często stykając się z problemami separacyjnymi. Jej przygoda rozpoczęła się 12 lat temu, kiedy dzięki swojemu obecnie już nieżyjącemu psu Jazzowi, zainteresowała się szkoleniem pozytywnym. Właścicielka marki Ala od Jazza. Obecnie wychowywanie psów to jej pasja. Może dzięki niej pomagać setkom par pies – człowiek w budowaniu dobrej relacji. Dobrej, czyli opartej na metodach szanujących zwierzęta i ludzi. Jest autorką wykładów, webinarów i nagrań, e-booków oraz warsztatów praktycznych “Twój Pies mistrzem ZEN, czyli jak wyciszyć psa”. Współtworzy projekt Co Mówi Pies i uczy ludzi Psiego Języka, aby opiekunowie psów jeszcze lepiej mogli porozumiewać się ze swoimi zwierzakami. By dzięki temu nie dopuszczali do pojawiania się problemów. Sama uczestniczy w wielu wykładach, seminariach i warsztatach polskich i zagranicznych prelegentów. Kilka lat temu skończyła kurs trenerski w jednym z najlepszych na tamte czasy ośrodków szkolenia psów. Jest także jest certyfikowaną Behawiorystką COAPE. Empatyczna i wyrozumiała zarówno dla ludzi, jak i dla psów, mówi – “W tej pracy jeśli nie lubisz ludzi, nie pomożesz psu”.

Więcej o Ali i jej działalności na www.alaodjazza.pl

Rodzinne warsztaty z psią behawiorystką

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *