Sąsiadujemy na Ołbinie

Pamiętacie zeszłoroczne wydarzenia w ramach Sąsiadujemy? Byliście z nami na Ołbińskich wakacjach all inclusive? Albo na koncercie zespołu „Ku dobremu?”? A może odpicowaliśmy Wam rower? Jeśli nie – nie martwcie się- już niedługo druga edycja Sąsiadujemy, na którą zapraszamy wraz ze Strefa Kultury Wrocław, Będzie się działo nie tylko na Ołbinie, ale i Brochowie, Kleczkowie, Przedmieściu Oławskim.

Zapraszamy na Ołbin, na podwórka, ulice i w sekretne miejsca, a także tam, gdzie usytuowane są instalacje powstałe w ramach projektu „Wrocław – wejście od podwórza”: Nieskończony Zielony Adama Kalinowskiego (podwórko pomiędzy ulicami Barlickiego/Nowowiejską/Żeromskiego/ Orzeszkowej), Domek na Jesionie Niedzielnych, czyli Cecylii Malik, Bartolomeo Koczenasza, Piotra Dziurdzi i Jakuba Wesołowskiego (Żeromskiego/Daszyńskiego/Jedności Narodowej/ Nowowiejska) oraz ławka KOCHAM Elżbiety Jabłońskiej (Daszyńskiego/Żeromskiego/Jedności Narodowej) a także w innych interesujących zakamarkach.

Program wydarzeń został przygotowany wraz z Sąsiadujmemy Wrocławska Strefa Kultury, a w nim:
Sekretne sąsiedzkie pokazy filmowe, święto rowerowe, podwórkowy zakład portretowy, tworzenie kolekcji archiwalnych zdjęć mieszkańców Ołbina, sąsiedzka wystawa podwórkowych fotografii, akcja animacyjna „Wakacje all inclusive” i „Balonolas”, koncert zespołu Q Dobremu z sąsiedzką potańcówką oraz Wieczorny Spacer Filmowy.

Będzie się działo!
Do zobaczenia na Ołbinie bliżsi i dalsi sąsiedzi!
Daty i godziny wydarzeń na fb/sasiadujemy oraz fb /parasol.wroclaw oraz www.strefakultury.pl

Pamiętajcie też, że wydarzenia mogą ulec zmianie ze względu na pogodę albo ważne sąsiedzkie sprawy.

Sąsiadujemy na Ołbinie

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *