Click to listen highlighted text!
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie Lodówki Foodsharing na Ołbinie

21 stycznia 2020, godz. 18:00 - 20:00

Sąsiedzie! Sąsiadko!
Mamy dla Was wspaniałe wiadomości! Już w przyszły wtorek przed #OłbińskimCentrumAktywnościLokalnej pojawi się Lodówka #Foodsharing czy- jak kto woli – Jadłodzielnia. Z tej okazji razem z Foodsharing Wrocław mamy przyjemność zaprosić was 21 stycznia o 18:00 na #OtwarcieLodówki, która stanie u naszych najlepszych na świecie sąsiadów z Rewizja grupa projektowa przy ulicy Prusa 37 (tuż obok Żółtego Parasola). Współgospodarzem wydarzenia będzie Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Wrocław.
Nie musimy wam mówić jak ważne jest , żeby dzielić się jedzeniem zamiast je marnować. Foodsharing Wrocław na czele z @Agnieszieszka Maniewska opowiedzą przy okazji jak można się włączyć w system ratowania żywności, którym zarządzają we Wrocławiu z wielkim powodzeniem.
Zasady działania lodówki są proste- zamiast wyrzucać przynieś lub zabierz. Jeśli przynosisz kieruj się zdrowym rozsądkiem, opisz i włóż do lodówki. Jeśli zabierasz – smacznego! Proste prawda? Możesz też zostać wolontariuszem i ratować jedzenie.

We wtorek przygotujemy dla was nie tylko sporą dawkę wiedzy o idei i praktyce #Foodsharing, ale zaprosimy was również do wspólnego stołu. Jeśli natomiast chcielibyście coś wspólnie z nami ugotować w ten dzień zapraszamy do kontaktu przez FB lub pod numerem telefonu 530 239 756

Otwarcie Lodówki Foodsharing na Ołbinie

Szczegóły

Data:
21 stycznia 2020
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Stowarzyszenie Żółty Parasol
ul. Prusa 37-39
Wrocław, 50-317
+ Google Map
Telefon:
530 239 756
Strona internetowa:
https://zoltyparasol.org/
Wielkość czcionki
Kontrast
Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst.