Sąsiedzie! Sąsiadko!
Mamy dla Was wspaniałe wiadomości! Już w przyszły wtorek 21 stycznia przed #OłbińskimCentrumAktywnościLokalnej pojawi się Lodówka #Foodsharing czy- jak kto woli – Jadłodzielnia. Z tej okazji razem z Foodsharing Wrocław mamy przyjemność zaprosić was 21 stycznia o 18:00 na #OtwarcieLodówki, która stanie u naszych najlepszych na świecie sąsiadów z Rewizja grupa projektowa przy ulicy Prusa 37 (tuż obok Żółtego Parasola). Współgospodarzem wydarzenia będzie Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Wrocław.
Nie musimy wam mówić jak ważne jest , żeby dzielić się jedzeniem zamiast je marnować. Foodsharing Wrocław na czele z Agnieszką Maniewską opowiedzą przy okazji jak można się włączyć w system ratowania żywności, którym zarządzają we Wrocławiu z wielkim powodzeniem.
Zasady działania lodówki są proste- zamiast wyrzucać przynieś lub zabierz. Jeśli przynosisz kieruj się zdrowym rozsądkiem, opisz i włóż do lodówki. Jeśli zabierasz – smacznego! Proste prawda? Możesz też zostać wolontariuszem i ratować jedzenie.

We wtorek przygotujemy dla was nie tylko sporą dawkę wiedzy o idei i praktyce #Foodsharing, ale zaprosimy was również do wspólnego stołu. Jeśli natomiast chcielibyście coś wspólnie z nami ugotować w ten dzień zapraszamy do kontaktu przez FB lub pod numerem telefonu 530 239 756

Otwarcie Lodówki Foodsharing na Ołbinie

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *