Sztuka opowiadania

#Storytelling, czyli sztuka opowiadania historii. Historie łączą ludzi. Nie tylko te wspólne, ale też prywatne, indywidualne, osobiste – każdy z nas ma do opowiedzenia fascynującą historię. Opowiadając swoje historie, zmieniamy siebie i to co nas otacza – na lepsze, bardziej wartościowe. Otwieramy się na różnorodność.

Na warsztat zapraszamy osoby w każdym wieku, w tym przede wszystkim mieszkańców Ołbina, gdyż opowiadać będziemy właśnie historie dotyczące naszego osiedla.
Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jakie cechy powinna zawierać dobra historia i w jaki sposób opowiadać, aby zostać zrozumianym i zapamiętanym. Przekonają się, że każdy ma w zanadrzu pasjonujące historie, które czekają na opowiedzenie.
Na warsztat złoży się krótki wstęp teoretyczny oraz ćwiczenia praktyczne, podczas których poznamy i nauczymy się stosować podstawowe triki dobrego opowiadacza.

Spotkanie poprowadzi Maria Zięba – Animatorka kultury, doradczyni organizacji pozarządowych, koordynatorka projektów, społeczniczka, fundraiserka. Od wielu lat z pasją i zaangażowaniem realizuje projekty kulturalne i społeczne, adresowane do różnych grup społecznych. Z miłości do ludzi i do Dolnego Śląska powstają realizacje, które pozwalają innym się rozwijać, uczyć, poznawać, spotykać, zachwycać

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak zainteresowani uczestnicy muszą wcześniej zapisać się:
📩wysyłając maila na adres a.wysoczanska@zoltyparasol.org
🚶‍osobiście w siedzibie Żółtego Parasola/ godz. 10.00-19.00 ul. Bolesława Prusa 37-39 ( róg Wyszyńskiego i Prusa).
Zapisy do 15.11/2018

Sztuka opowiadania/ warsztaty

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *