Spółdzielnia Kinowa Ołbin

Wszyscy lubimy kino i spotkania w dobrym i miłym towarzystwie. Nieustannie zapraszamy Was wszystkich do wspólnych spotkań filmowych. Zawsze w ostatnią środę miesiąca. Za każdym razem w nowym miejscu na Ołbinie. Cały czas w formule sekretnych projekcji. Filmy będą fascynujące i różnorodne, a my w sierpniu osiągnęliśmy pełnoletność, dlatego z okazji 19. Spółdzielni Kinowej „Ołbin” chcemy poznać nowe twarze i wzbogacić się o kilku świeżych znajomych.

Nasze comiesięczne spotkania to sekretne pokazy filmowe, w których nie znamy miejsca wydarzenia, ani filmu, który tym razem zostanie zaprezentowany. Lokalizacje znajdują się w obrębie osiedla Ołbin, a jeśli chodzi o repertuar, to raczej możecie spodziewać się relaksu i wytchnienia niż psychodramy. Wszystko na wysokim poziomie i raczej w oparciu o tytuły, których nie widzieliście. W trakcie poprzednich edycji pokazywaliśmy m.in. dokumenty „Mnich z morza” Rafała Skalskiego, „Liczby i marzenia” Anny Bucchetti czy „Ojciec i syn w podróży” Marcela Łozińskiego, a także filmy fabularne, takie jak: „Kwiat wiśni i czerwona fasola” Naomi Kawase, „Aquarius” w reżyserii Klebera Mendonca Filho czy „Mężczyzna imieniem Ove” Hannesa Holma. Odwiedziliśmy m.in. dawny Browar Piastowski, ołbińskie działki i szereg domowych lokalizacji, zaglądając w gościnne progi mieszkańców jednego z największych osiedli Wrocławia.

Co nas czeka tym razem? Moc wrażeń i emocji filmowych, a także pierwsze jesienne spotkanie, kiedy wracamy pod dach i tam odbędzie się nasze sąsiedzkie wydarzenie. Jak wiedzą stali bywalcy, zazwyczaj biletem wstępu jest książka przekazana lokalnej bibliotece lub roślina, pomagająca zazielenić Ołbin. W związku z rozpoczęciem nowego sezonu zachęcamy Was do włączenia się w inną akcję – „Przyjdź ze znajomym” Zachęcamy wszystkich, by przeszukać zasoby swoich bliższych i dalszych kolegów, koleżanek, znajomych i zaprosić ich na Spółdzielnię Kinową „Ołbin”. Nikogo z tego nie będziemy rozliczać, ale rezerwując dwa miejsca i przychodząc z nowym człowiekiem na Spółdzielnię na pewno zyskacie naszą wdzięczność, a wydarzenie wzbogaci się o nowych uczestników.

Co: Spółdzielnia Kinowa „Ołbin” vol. 19
Kiedy: 25 września, godz. 20:00-22:00
Za ile: za nowych znajomych
Wpuszczamy od godziny 19.30

Jak zarezerwować bilety?
Bilety rezerwujecie do 22 września
Piszecie na adres mailowy rezerwacja@zoltyparasol.org

Jak odebrać bilety?
Bilety odbieracie w dniach 23-24 września w Żółtym Parasolu, w godzinach 10.00-19.00.

Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Żółty Parasol, operator Ołbińskiego Centrum Aktywności
Lokalnej.

Pierwsza jesienna Spółdzielnia Kinowa „Ołbin”

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *