Z radością zapraszamy Was na pierwsze wydarzenia w ramach Funduszu Czasu Wolnego!
We współpracy z Radą Osiedla Ołbin i Czas na Ołbin przygotowaliśmy dla Was drugą odsłonę ekospaceru!
Sami dobrze wiecie, że mieszkamy w cudownej zielonej okolicy o fascynującej historii, dlatego kolejny raz idziemy w Zielone!

Razem sprawimy, że ten historyczny spacer po zielonym ołbinie vol.2 będzie również ekologiczny i wspólnie zrobimy coś dla dobra naszej dzielnicy i planety:). Zapraszamy na wspólne sprzątanie malowniczej trasy naszego spaceru i solidną dawkę historycznych ciekawostek, o które zadba historyk Łukasz Migniewicz.

Spacerować będziemy 11 października od godz. 15:00. Ruszamy spod lodziarni Maleńka/ ul. Bolesława Prusa 63A. Wypatrujcie Łukasza! Przejdziemy przez ogródki działkowe na wały nad Odrą. Bądźcie z nami, a przekonacie się, że nasze działki i tereny nad Odrą skrywają niesamowite tajemnice… 👀 Dodatkowo wspólnie możemy sprawić, że odwiedzane przez nas miejsca będę po prostu czyste i może też inni mieszkańcy osiedla wezmą sobie do serca szacunek dla miejsca, w którym żyją i odpoczywają! Dajmy dobry przykład!

Pamiętajcie o zapisach pod adresem rezerwacja@zoltyparasol.org lub zapisujcie się osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie organizowane w ramach Funduszu Czasu Wolnego Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Na zielonym Ołbinie vol 2. Spacer i sprzątanie osiedla

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *