obraz jasnoniebieskie tło na środku czarny napis warsztaty malarskie maluj z picassem po prawej postać trzymająca palete i pędzel
18.05. (sobota) o godz. 16:00 serdecznie zapraszamy do Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej (ul. Prusa 37/39) na bezpłatny warsztat malarski dla dorosłych „Maluj z Picassem”
Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty malarskie, które przeniosą Was w świat z palety Picassa! To idealna okazja, aby oderwać się od codziennej rutyny i odkryć w sobie pasję do malarstwa.
Warsztat poprowadzą zapalone entuzjastki sztuki, które malarstwem zajmują się z czystej pasji.
warsztaty są otwarte dla wszystkich dorosłych, niezależnie od poziomu umiejętności. Nie szukamy tutaj profesjonalistów, ale osób chcących spędzić czas na twórczej i swobodnej zabawie.
Gwarantujemy atmosferę pełną inspiracji, w której każdy będzie mógł czuć się swobodnie. Naszym celem jest promowanie malarstwa jako przyjemnej i wzbogacającej formy spędzania wolnego czasu.
Pamiętajcie, aby przygotować się na nieco bałaganu – ubierzcie coś, co może się ubrudzić. Prosimy też o przyniesienie własnych płócien.
wydarzenie jest bezpłatne. Będzie nam jednak bardzo miło jeśli dołożycie cegiełkę do naszych osiedlowych działań w postaci kawy, herbaty, mleka czy ciasteczek
Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zapisami (zapisy poprzez formularz) https://tiny.pl/dwlvd
Dołączcie do nas i „Malujcie z Picassem”!
„Maluj z Picassem” warsztat malarski

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *