Ten tydzień to także kolejne działania z programu skierowanego do aktywnych seniorów i seniorek. Dziś (we wtorek) wykład online pt. „Jak działa partycypacja obywatelska”. Jutro spotkanie na żywo, na którym specjalistki z programu Mikrogranty pomogą uczestnikom napisać ich pierwszy (lub kolejny) projekt. A w czwartek kontynuacja szkoleń projektowych – Maria Zięba rozłoży na czynniki pierwsze kwestie związane z planowaniem budżetu dla podejmowanych inicjatyw.

W trakcie warsztatu poznamy tajniki dobrze policzonego budżetu – jak to zrobić, żeby w trakcie realizacji naszych pomysłów niczego nam nie zabrakło, jak opisać koszty, żeby były wiarygodne dla osób oceniających wnioski. Z jaką dokumentacją musimy się zmierzyć, realizując własne projekty.

27.08 (czwartek), g. 10.00-13.00 warsztat “Jak planować budżet we własnych inicjatywach”. Prowadzenie: Maria Zięba, animatorka kulturalna, specjalistka ds. projektów z mieszkańcami.
Miejsce: Barbara, Strefa Kultury Wrocław, ul.Świdnicka 8b.

Zapisy mailowo: senior@zoltyparasol.org.
Bliższe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 530 239 756, g. 9.00-17.00.

Dokładny harmonogram na sierpień:
https://zoltyparasol.org/dojrzala-partycypacja-harmonogram…/

Projekt „Dojrzała partycypacja” realizowany jest przez Stowarzyszenie Żółty Parasol i współfinansowany ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Jak planować budżet we własnych inicjatywach – szkolenia w ramach projektu Dojrzała Partycypacja

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *