Są osoby, które mają milion pomysłów na minutę, ale w ostateczności niewiele z nich realizują. Są też takie, które rzadko podejmują się zadania zorganizowania jakiegoś wydarzenia, ale jak już to robią, to widać, że są świetnymi organizatorami. Od czego to zależy? Trochę od charakteru danej osoby, ale też od dobrego przygotowania.

Dlatego w ramach „Dojrzałej partycypacji” tym razem zapraszamy seniorów na warsztaty na temat zarządzania projektami. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak swój pomysł przekuć w realne działania. Wspólnie prześledzimy elementy, z których każdy projekt jest zbudowany, a także zastanowimy się nad ich logistyką i rozplanowaniem w czasie. Będziemy bazować na realnych przykładach i pomysłach uczestników, żeby jak najlepiej wesprzeć ich w możliwej realizacji inicjatyw prospołecznych w przyszłości.

20.08 (czwartek), g.10.00-13.00 WARSZTAT “Od pomysłu do realizacji – jak przełożyć pomysły na działanie”. Prowadzenie: Paulina Galanciak, animatorka kultury, koordynatorka, inicjatorka projektów.
Miejsce: Stowarzyszenie Żółty Parasol, ul. Wyszyńskiego 75a.
Zapisy: senior@zoltyparasol.org.
Bliższe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 530 239 756, w godz. 9.00-17.00.

Inne spotkania zaplanowane na sierpień:
https://zoltyparasol.org/dojrzala-partycypacja-harmonogram-dzialan-na-sierpien/

ZAPRASZAMY!

Dojrzała partycypacja- warsztaty na temat zarządzania projektami

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *