obraz jasnozielone tło na jego tle filiżanka kawy jesienne liście oraz grzybek
Zapraszamy na rodzinny spacer po Ołbinie, podczas którego poznamy nieoczywiste miejsca na osiedlu. Zahaczymy o ukryte place zabaw i tereny zielone. Wszystko w kameralnej i przyjaznej atmosferze, aby spędzić miło sobotnie przedpołudnie. Jesienny spacer będzie idealną okazją, aby nawiązać nowe sąsiedzkie znajomości lub pogłębić już te istniejące.
Spacerować będziemy szlakiem „Mapy Ołbina przyjaznej dla rodzin z dziećmi”, która powstała dzięki współpracy rodziców w ramach projektu „Ołbińskie Bąbelki – osiedlowe spotkania rodzinne” realizowanego podczas 25. Edycji Mikrograntów.
Naszym lokalnym przewodnikiem będzie Joanna Wysoczańska, pracowniczka stowarzyszenia Żółty Parasol i działaczka osiedlowa, która zna osiedle niczym własną kieszeń!
Spacer odbędzie się przy kubku gorącej kawy lub herbaty, którą przygotuje dla nas niezastąpione stowarzyszenie Żółty Parasol.
Kiedy? 20 listopada 2021 r. (sobota), godz. 10:00
Zaczynamy w stowarzyszeniu Żółty Parasol, ul. B. Prusa 37-39
Bądźcie z nami – zapiszcie się uzupełniając formularz: https://forms.gle/rYoWvVR7Leb5tct36
Zapoznajcie się z regulaminem wydarzenia: https://bit.ly/regulamin_olbin
Spotkanie organizowane będzie z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności.
Rodzic rodzicowi sąsiadem – osiedlowe spotkania rodzinne” to projekt realizowany w ramach 27. Edycji Mikrograntów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi z osiedla Ołbin, celem sąsiedzkiej integracji i nawiązywania nowych relacji międzyludzkich. Projekt zakłada spotkania w lokalnym stowarzyszeniu o tematyce parentingowej dla rodziców, zajęcia muzyczne dla dzieci oraz rodzinny spacer po osiedlu.
Rodzic rodzicowi sąsiadem – rodzinny spacer po Ołbinie

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *