Już za chwileczkę, już za momencik.. a konkretnie 17-19 czerwca 4. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych. W innej formule, bo oczywiście częściowo online, ale za to z jakim rozmachem🔥🚀! Zachęcamy Was do rejestracji i udziału w tym niezwykle ważnym dla nas wydarzeniu! Wrocławskie Organizacje Pozarządowe łączą się 🐝 i współpracują 🐜 w tych trudnych czasach jeszcze bardziej niż zwykle. Kongres jest spotkaniem, dzięki któremu nasze relacje pogłębiają się i wzmacniają. A relacje – wiadomo – rzecz w życiu i pracy najważniejsza! Do zobaczenia 17 czerwca👋

 

4.Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych to największe spotkanie przedstawicieli wrocławskiego III sektora, Gminy Wrocław, społecznie odpowiedzialnego biznesu i aktywnych obywateli naszego miasta.

KONGRES dla nas – wrocławskich organizacji pozarządowych – jest corocznym świętem oraz okazją do spotkania i rozmów o ważnych sprawach Wrocławia oraz jego mieszkańców.

W tym roku spotkany się wyjątkowo w wersji ONLINE.

Kongres rozpocznie się 17 czerwca 2020 roku i będzie trwał aż 4 dni! (do 20. czerwca 2020 roku). Tegorocznym tematem przewodnim jest “Społeczeństwo obywatelskie wobec kryzysu w demokracji”.

Wszystkie wydarzenie będą transmitowane na żywo na wydarzeniu FB: www.facebook.com/events/263373001447250

Formularz zgłoszeniowy:

https://wro-ngo.pl/4-kongres-wroclawskich-ngo/

 

4.Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *