Kochane, kochani! Nadchodzi premiera piątego już numeru osiedlowego magazynu artystycznego ZIN OŁBIN. Hasłem przewodnim był tym razem FLIRT, a do współpracy przy tworzeniu tego wydania zaprosiliśmy nie tylko artystki i artystów mieszkających na Ołbinie, ale także twórcze osoby mieszkające w innych częściach Wrocławia.

Co wyszło z tego międzyosiedlowego-artystycznego romansu? Przekonajcie się przychodząc na parkową – choć niekoniecznie w parach – premierę zina. Będzie to okazja do poznania twórczyń i twórców wszystkich zamieszczonych w nim prac, a także odebrania własnego (jak zawsze bezpłatnego) egzemplarza magazynu. To jedyna taka szansa – zina nie rezerwujemy, nie odkładamy, nie wydajemy spod lady. Po prostu bądź, po prostu bądź i patrz…

Przynieście ze sobą koce, ulubione napoje i przekąski, paletki czy frizbi. Zabawimy jak długo pozwoli nam pogoda, a później chętne i chętni będą mogli flirtować dalej w mieszczącym się nieopodal sympatycznym miejscu osiedlowych schadzek.

//

Współtwórczynie i współtwórcy – jeśli nie zaznaczono inaczej: człowiek z Ołbina:
Kasia Stachyra + Ola Michalewska (Tarnogaj), Barbara Krawiec + Filip Marek (Przedmieście Świdnickie), Beata Rojek + Zośka Reznik (Plac Grunwaldzki), Filip Kucharczyk + Agata Somna / Pręgi tattoo shop (Grabiszyn), Zuza Dyrda + Lena Czerniawska (Żerniki), Kasia Kowalska + Olga Budzan (Przedmieście Oławskie), Bartosz Konieczny + Marcelina Groń (Borek), Jerzy Wypych + Mateusz Peringer (Gajowice), Marta Sobala + An Ciach (Maślice)

Koncepcja i koordynacja: Magdalena Kreis
Projekt graficzny i skład: Marcin Rosiński, Jerzy Wypych
Organizator: Stowarzyszenie Żółty Parasol

Wersja cyfrowa: issuu.com/zinolbin (sieciowa wersja #5 ukaże się kilka dni po premierze)
Kontakt: zinolbin@gmail.com

Działanie zrealizowano w ramach projektu “Ołbin pełen kultury” realizowanego przez Stowarzyszenie Żółty Parasol. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

ZIN OŁBIN #5 FLIRT

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *