Click to listen highlighted text!
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielka Osiedlowa Orkiestra Jazzowa: Rekrutacja

13 lipca 2020, godz. 21:00

Kochasz jazz? Grasz na instrumencie i chcesz poprawić swoje umiejętności w tym zakresie? Stowarzyszenie Żółty Parasol i Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław mają coś dla Ciebie! Właśnie rozpoczynamy nabór na warsztaty jazzowe, które zakończą się koncertem Wielkiej Osiedlowej Orkiestry Jazzowej w parku Tołpy!

Jeśli masz czas w terminie 27 lipca – 6 sierpnia, to przyjdź na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów związanych z Polskim Stowarzyszeniem Jazzowym Wrocław. Zajęcia wokalne, instrumentalne poprowadzą profesjonalni muzycy PSJ Wrocław i wykładowcy na kierunku Jazz Akademii Muzycznej we Wrocławiu i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Warsztaty będą polegały na pracy w sekcjach, zajęciach instrumentalnych, wokalnych, ćwiczeniu podstaw improwizacji, a wszystko spinać w całość będzie praca nad programem koncertu finałowego 6 sierpnia 2020 roku.

Do orkiestry szukamy osób grających (lepiej lub gorzej) na następujących instrumentach: skrzypce, altówka, trąbki, puzon, wiolonczela, saksofon, flet, klarnet, gitara, akordeon, zestaw perkusyjny, bębny, przeszkadzajki.

Ostateczny kształt Wielkiej Osiedlowej Okiestry Jazzowej zależał będzie od tego, kto zgłosi się na zajęcia 🙂 Chcemy, żeby były to osoby w wieku ponad 13 lat. Poza tym od kandydatów oczekujemy: zaangażowania, dyspozycyjności (umiejętność gry z nut, funkcji harmonicznych lub improwizacji nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem).

UWAGA! Żeby ułatwić nam pracę nad dobraniem fajnej ekipy, prześlijcie proszę nagranie dowolnego utworu lub piosenki we własnym wykonaniu (5-15 minut, może być nagrane telefonem!)

Wyślijcie zgłoszenie na adres: rezerwacja@zoltyparasol.org w tytule maile wpisując: JAZZ. Na zgłoszenie czekamy od 13 do 25 lipca.

Wielka Osiedlowa Orkiestra Jazzowa: Rekrutacja

Szczegóły

Data:
13 lipca 2020
Czas:
21:00
Wydarzenie Category:

Organizatorzy

Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław
Stowarzyszenie Żółty Parasol

Miejsce

Stowarzyszenie Żółty Parasol
ul. Prusa 37-39
Wrocław, 50-317
+ Google Map
Telefon:
530 239 756
Strona internetowa:
https://zoltyparasol.org/
Wielkość czcionki
Kontrast
Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst.