Click to listen highlighted text!
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Razem z Brave Kids na Ołbinie

29 sierpnia 2020, godz. 10:00 - 18:00

W ostatnią sobotę sierpnia Wrocław oddajemy dzieciom! Mimo trudów tego roku sprawimy, by nasze miasto stało się dla nich przestrzenią radości, spontaniczności i spotkania. Zapraszamy na niepowtarzalne święto dzieci – festiwal Brave Kids pod wrocławskim niebem.

Stowarzyszenie Żółty Parasol, podobnie jak 15 innych wrocławskich wyjątkowych organizacji, zaprosiło na swoje osiedle OŁBIN dziecięcych i młodzieżowych artystów Brave Kids 2020, przekształcając przestrzeń PARKU TOŁPY w scenę tętniącą życiem, wielością barw i uśmiechów. Występom artystycznym towarzyszyć będzie piknik, rozgrywki piłki plażowej, wspólne czytanie komiksów i spacery z przewodnikiem po osiedlu.

To wydarzenie dla całej rodziny. Zapraszamy!

„Bądźcie razem z Brave Kids pod wrocławskim niebem!”

Więcej informacji:
www.zoltyparasol.org
facebook.com/parasol.wroclaw/

O wydarzeniu:

Wydarzenie łączy w sobie festiwal dziecięcych grup artystycznych (zarówno grup działających latem w ramach Brave Kids, jak również zaproszonych z całej Polski profesjonalnych młodzieżowych i dziecięcych artystów) z lokalnymi działaniami wrocławskich organizacji pozarządowych, kolektywów, instytucji i grup – zaprosiliśmy je, by tego dnia plenerowe przestrzenie stały się sceną kilkudziesięciu wydarzeń zebranych pod wspólnym szyldem “Brave Kids pod wrocławskim niebem”.

Odchodzimy od jednego centralnego wydarzenia, jakim do tej pory był Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids i wchodzimy w przestrzeń miasta z propozycjami różnorodnych animacji, które odbywać się będą na placach i skwerach. W tym dniu zaplanowanym z dziećmi i z myślą o dzieciach ograniczać nas może jedynie wrocławskie niebo!
Wciąż w bezpiecznym dystansie – będziemy tego dnia razem.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia są organizowane z uwzględnieniem wytycznych GIS oraz Ministerstwa Zdrowia.

O współorganizatorze:

Stowarzyszenie Żółty Parasol działające na Osiedlu Ołbin, – prowadzony jest w nim: Klub Seniora, Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży, Biblioteka Sąsiedzka, Centrum Informacji Kulturalnej, Akademia Małych Obywateli Świata, Akcja Aktywny Ołbin, imprezy w parku Stanisława Tołpy. Stowarzyszenie prowadzi Centrum Aktywności Lokalnej.

Wydarzenie odbywa się w ramach 11. edycji Brave Kids. Finansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Wrocław

Razem z Brave Kids na Ołbinie

Szczegóły

Data:
29 sierpnia 2020
Czas:
10:00 - 18:00
Wydarzenie Category:

Organizatorzy

Brave Kids pod wrocławskim niebem
Stowarzyszenie Żółty Parasol

Miejsce

Park Tołpy
Wrocław, Dolnośląskie Polska + Google Map
Wielkość czcionki
Kontrast
Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst.