Sąsiadujemy na Ołbinie

Na kanwie bajki „Podróże Pana Kleksa” w tym roku zabierzemy wszystkie chętne dzieci na wakacje all inclusive na Wyspie Wynalazców! Za przewodnika posłuży nam nieograniczona wyobraźnia, wspólnie tę wyspę wyczarujemy podczas warsztatów artystycznych.

Już 07 lipca od 14:00 do 15:30 zapraszamy na warsztaty plastyczne, podczas których wokół Domku na jesionie stworzymy wspólnie morskie głębiny. A kiedy już dopłyniemy, fajnie będzie wysłać kartkę z wakacji – stworzymy więc kolorowe pocztówki, a ponieważ to Wyspa Wynalazców, pozdrowienia wypiszemy magicznym atramentem! A żeby wszystkie przeżyte tego dnia na wyspie przygody nie umknęły z pamięci, podczas warsztatów powstaną również łapacze snów. Ozdobią one naszą wyspę, a po warsztatach każdy uczestnik będzie mógł swoje dzieło zabrać do domu. Żeby już zawsze pięknie się śniło.
Kiedy już powstanie wyspa, wyprawimy się na odkrywczą wyprawę – już od 15:30 zapraszamy na grę podwórkową, dla śmiałków małych i dużych.
Po tylu przygodach każdy z pewnością zgłodnieje, dlatego o 17:00 zaplanowaliśmy warsztaty kulinarne. Z daktyli i innych egzotycznych przysmaków powstaną kule mocy.
Po krótkiej przerwie, o 20:15 zapraszamy na finał naszych bajecznych wakacji – skoro Pan Kleks, to nie może przecież zabraknąć bajki! Podwórkowy seans Podróży Pana Kleksa rozpocznie się od zagadek i konkursów, więc warto być od samego początku.
Wiwat przygoda! Wiwat wyobraźnia! Zapraszamy już w sobotę na „Wakacje all inclisive” przy Domku na jesionie.
Wakacje all inclusive

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *