W ostatnią środę września odwiedziliśmy w ramach Spółdzielni Kinowej „Ołbin” francuską prowincję, gdzie zabrali nas Agnes Varda i JR w filmie „Twarze, plaże”. Dokąd wyruszymy tym razem podczas comiesięcznych sekretnych projekcji filmowych na osiedlu Ołbin? Dołączcie do nas i zobaczmy się… na pokazie.
Nasze comiesięczne spotkania to sekretne projekcje filmowe, w których nie znamy miejsca wydarzenia, ani filmu, który tym razem zostanie zaprezentowany. Lokalizacje zawsze znajdują się
w obrębie osiedla Ołbin, a jeśli chodzi o repertuar, to raczej możecie spodziewać się relaksu i wytchnienia niż psychodramy. Wszystko na wysokim poziomie i w oparciu o tytuły, których zapewne nie widzieliście. W trakcie poprzednich edycji pokazywaliśmy m.in. dokumenty „Badjao. Duchy z morza” Elizy Kubarskiej, „Liczby i marzenia” Anny Bucchetti czy „Ojciec i syn w podróży” Marcela Łozińskiego, a także filmy fabularne, takie jak: „Kwiat wiśni i czerwona fasola” Naomi Kawase, „Mężczyzna imieniem Ove” Hannesa Holma czy „Paterson” Jima Jarmuscha.
Odwiedziliśmy m.in. dawny Browar Piastowski, ołbińskie działki i szereg domowych lokalizacji, zaglądając w gościnne progi mieszkańców jednego z największych osiedli Wrocławia. Poznawajcie razem z nami Ołbin.
Szczegóły wieczoru odkryjemy przed tymi, którzy zapiszą się na wydarzenie i odbiorą bilety w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol.

Wejściówki można otrzymać po przekazaniu do biblioteki sąsiedzkiej książki lub pomagając nam zazielenić Ołbin, czyli przynosząc roślinę, której będziemy mogli użyć i zasadzić na osiedlu.

Co: Spółdzielnia Kinowa „Ołbin” vol. 20
Kiedy: 30 października, godz. 20:00-22:00
Za ile: za dobrą literaturę lub fajną roślinę
Wpuszczamy od godziny 19.30

Jak zarezerwować bilety?
Bilety rezerwujecie do 27 października
Piszecie na adres mailowy rezerwacja@zoltyparasol.org

Jak odebrać bilety?
Bilety odbieracie w dniach 28-29 października w Żółtym Parasolu, w godzinach 10.00-19.00.

Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Żółty Parasol, operator Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej.

Spółdzielnia Kinowa „Ołbin” vol. 20

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *