Spółdzielnia Kinowa Ołbin

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Spółdzielni Kinowej „Ołbin”. Z okazji ferii zimowych, organizujemy familijny pokaz filmowy – dla rodziców i dzieci. Już wiecie, jaką atrakcję przygotować dla swoich pociech w pierwszy weekend przerwy od nauki! Tajemniczy seans filmowy na osiedlu!

Widzimy się 26 stycznia, zgodnie z tradycją: miejsce projekcji oraz tytuł filmu pozostaną tajemnicą do ostatnich chwil.
Dodatkową atrakcją spotkania będzie obecność profesjonalnej animatorki, Martyny Stec, który przygotuje dla zgromadzonych pasjonujące wprowadzenie do oglądanego filmu oraz poprowadzi krótką rozmowę po projekcji. Nie możemy Wam zdradzić, jakiego tytułu dotyczyć będzie dyskusja, ale bez obaw, możemy zagwarantować rozrywkę na najwyższym poziomie. Spodziewajcie się fachowych zagadek detektywistycznych!
Nasze pokazy filmowe są otwarte dla wszystkich, zatem zapraszamy zarówno mieszkańców Ołbina, jak i innych części Wrocławia. To, co ważne – prezentowany film jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 lat.

Jak zarezerwować bilety?
Bilety rezerwujecie w dniach 15 -23 stycznia.
📩Piszecie na adres mailowy rezerwacja@zoltyparasol.org
Na niespodziankę filmową mamy ograniczoną ilość miejsc. Jedna osoba może zarezerwować tylko 2 bilety!

Jak odebrać bilety?
🚶🏃🚶‍Bilety odbieracie w dniach 24-25 stycznia w Żółtym Parasolu, w godzinach 10.00-19.00.

Gdzie pokaz?
Tylko osoby, które zarezerwują i odbiorą bilety dostaną od nas informację z adresem pokazu. Wyślemy ją 26 stycznia na adres mailowy podany przy rezerwacji. Projekcja będzie miała miejsce w obrębie osiedla Ołbin.

Za ile?
Bilet za dobrą literaturę do Biblioteki Sąsiedzkiej.

Rodzinny pokaz filmowy

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *