Rodzinne warsztaty ogrodnicze

Już w najbliższy weekend kolejna odsłona wspólnych działań Rady Osiedla Ołbin i Żółtego Parasola w ramach Funduszu Czasu Wolnego. Jeżeli chcecie się przyłączyć do akcji zmiany wizerunku blaszanego kontenera w Parku Tołpy, a przy okazji porozmawiać z fachowcami i nauczyć się tego i owego o budowaniu roślinnych instalacji, to zabierzcie rodzinę i przyjdźcie na #rodzinnewarsztatyogrodnicze.
Warsztaty poprowadzą FormaLiści w składzie Katarzyna Kaczmarek, Yev Gienia oraz Bruno Leśne Zachariasiewicz, wspólnie działający od ponad 4 lat w permakulturowym ogródku społecznym The Działks. Ich florystyczne zamiłowanie starają się łączyć z troską o Ziemię i jej mieszkańców, co oznacza w skrócie organiczną dbałość o dobrą formę fauny i flory.
Warsztaty dedykujemy Michał Jankowski, który już rok temu powiedział nam że warto zmienić blaszane na zielone. Pamiętajcie więc- nic nie ginie na Ołbinie! Wszystkie wasze pomysły i inspiracje są dla nas bardzo ważne, a my jak tylko możemy stwarzamy warunki do ich realizacji. Nieustająco zachęcamy – róbcie z nami OBN.!

Rodzinne warsztaty Ogrodnicze

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *