obraz tło w różnych odcieniach zieleni na środku ciemnozielony napis parki esk w tle park w którym różne postaci odpoczywają maują czytaja wykonują różne czynności relaksacyjne
Halo Ołbin! Halo Wrocław!
Słońce zaświeciło, na dworze ciepło, a to oznacza, że nie zwalniamy tempa. Serdecznie zapraszamy Was do Parku Tołpy, gdzie jak co weekend w godz 15-20 czekamy na Was przy Pawilonie ESK Parki ESK Wrocław Emocje-Sport-Kultura. Obiecujemy, że nie będzie nudy – mamy sprzęt sportowy, gry, zabawki, artykuły plastyczne i zajęcia z zawsze uśmiechniętymi, energicznymi animatorkami Co zaplanowaliśmy dla Was na najbliższy weekend? Przeczytacie poniżej
SOBOTA (24.06.2023)
15.00-20.00 Zachęcamy do skorzystania z leżaków i sprzętu sportowego.
„Kroczki – czyli szybkie szkice” warsztaty plastyczne, 16.00-18.00
Zapraszamy na plastyczną zabawę integracyjną dla dzieci! Wybierzemy modela lub modelkę, a następnie będziemy uczyć się szybko szkicować postać. Przewidujemy też podstawową naukę szkicowania martwej natury.
NIEDZIELA (25.06.2023)
15.00-20.00 Zachęcamy do skorzystania z leżaków i sprzętu sportowego.
„Zakładamy lokalną gazetę Ołbińską”, 16.00-18.00
Wspólnie z dziećmi i dorosłymi stworzymy pierwszy numer ołbińskiej gazety lokalnej. Uczestnicy i uczestniczki przygotują krótkie wierszyki, ciekawostki z okolicy, artykuły, ilustracje, a może nawet wywiady, które złożymy w formę gazetki. Efekty pracy będą potem do obejrzenia w kontenerze w Parku Tołpy. Zabawa ma na celu zintegrować mieszkańców i mieszkanki osiedla oraz zbudować poczucie tożsamości lokalnej.
Pamiętajcie, że pawilony są otwarte (nawet jeśli nie mamy zaplanowanych wydarzeń):
w soboty i niedziele
w godz. 15:00 – 20:00
w 11 zielonych miejscach Wrocławia
W przypadku złej pogody niektóre wydarzenia mogą zostać odwołane, lub przeniesiemy je do naszej siedziby tuż obok parku.
Realizowane działania są współfinansowane ze środków Gminy Wrocław [www.wroclaw.pl]
To jak? Z kim z Was się widzimy?
Parki ESK //2023 weekendy // Park Tołpy harmonogram wydarzeń 24-25 czerwca

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *