obraz po lewej stronie na niebieskim tle żółty napis mamy krąg po prawej kilka postaci anonimowych splecionych rękoma w kręgu
Halo Ołbin! Halo Wrocław! MAMY KRĄG!
Od dawna wiemy, że dużo świeżo upieczonych mam mieszkających na Ołbinie szuka swojego miejsca. Chcemy Was więc zaprosić na nowy cykl spotkań w Ołbińskim Centrum Aktywności Lokalnej, który wystartuje już 7 kwietnia.
MAMY KRĄG to przestrzeń spotkania dla mam z dziećmi z Ołbina i okolic. Na spotkania zaprasza Paulina Galanciak-Ilczyszyn Wytchnienie – oddech / ruch / uważność, która tak opowiada o kręgu: „Krąg daje możliwość na niespieszne skupienie się na sobie i sprawdzenie, co aktualnie we mnie żywe i czego potrzebuję. To jednocześnie czas, który pozwala też na wsłuchanie się w inne głosy i doświadczenie innych perspektyw. To przestrzeń, w której nic nie trzeba – ani umieć, ani wiedzieć. Wystarczy przyjść i pozwolić sobie na spokojny czas z innymi mamami i ich maluchami.”
Czekamy na Was 7 kwietnia, jeśli jednak macie jakieś pytania – piszcie do nas na FB podając numer telefonu – odezwiemy się!
Zajęcia bezpłatne,
zapisy✉️: zapisy@zoltyparasol.org
lub telefonicznie: 530 239 756 od poniedziałku do piątku w 9-19.
Dbamy o dostępność!
Budynek Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej jest w pełni dostępny architektonicznie
Osoby ze szczególnymi potrzebami mogą nam je zgłaszać mailowo: biuro@zoltyparasol.org lub telefonicznie 530 239 756.
BARDZO NAM ZALEŻY NA WASZEJ OBECNOŚCI
Mamy krąg – przestrzeń spotkań dla mam z dziećmi

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *