Dokładnie za tydzień (w przyszły czwartek) będziemy przekonywać uczestników programu „Dojrzała partycypacja”, że Instagram wcale nie jest tylko dla młodzieży (tej młodszej i tej starszej

Jeśli lubicie robić zdjęcia, ale nie chcecie przechowywać ich wyłącznie w pamięci swojego telefonu, to dołączcie do tego spotkania.

Podczas dwugodzinnego warsztatu Basia Lisik i Janek Chrzan ze Strefy Kultury Wrocław pokażą, jak zacząć w prosty i bezpieczny sposób korzystać z Instagrama. Przejdziemy wspólnie przez proces instalacji aplikacji, zakładania konta i dodawania zdjęć oraz filmów. Prowadzący zdradzą także różne sposoby usprawniające prowadzenie konta oraz podpowiedzą, jak konstruować opisy pod zdjęciami, by były czytelne. Porozmawiamy też o bezpieczeństwie w sieci – na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać. Sprawdzimy, jakimi zdjęciami dzielą się użytkownicy i użytkowniczki Instagrama i zastanowimy się, jak Instagram może służyć nam na co dzień.

13.08 (czwartek) g.10.00-12.00 “Instagram bez tajemnic, czyli jak korzystać z mediów społecznościowych”. Prowadzenie: Barbara Lisik, Jan Chrzan, specjaliści ds. mediów społecznościowych. Spotkanie ONLINE.

Uwaga: niezbędne będzie posiadanie smartfona z możliwością instalowania nowych aplikacji.

Zapisy na warsztat: senior@zoltyparasol.org
Bliższe informacje na temat całego projektu pod numerem tel. 530 239 756 (w godz. 9.00-17.00).

Instagram bez tajemnic – spotkanie online w ramach projektu Dojrzała Partycypacja

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *