Nasze sekretne projekcje filmowe kończą dwa lata!
Bądźcie z nami i świętujcie tę małą rocznicą w miłym towarzystwie zakręconym na punkcie kina i Ołbina. Tym razem oprócz seansu moc bonusów, w tym zabawa w kalambury. Zapraszamy, byście ostatnią środę lutego spędzili z nami.

Pokazy pod szyldem Spółdzielni Kinowej od początku odbywają się w znanej pod każdą szerokością geograficzną formułą secret cinema. Zapisujemy się na wydarzenie, nie znając miejsca akcji ani tytułu prezentowanego filmu. Wiadomo tylko, że rzecz zawsze dzieje się w granicach osiedla Ołbin. Repertuar ma raczej rozgrzewać i koić niż pogrążać w zimowej depresji. Zapewniamy różnorodność i wysoki poziom filmów, o co niezmiennie dba @Lech Moliński z Wrocławskiej Fundacji Filmowej.

Do tej pory pokazywaliśmy w ramach Spółdzielni m.in. dokumenty „Liczby i marzenia” Anny Bucchetti, „Twarze, plaże” Agnes Vardy i JR-a, „Ojciec i syn w podróży” Marcela Łozińskiego czy „Miłej zimy, do zobaczenia na plaży” Giovanniego Totaro. Wśród prezentowanych filmów fabularnych znalazły się: „Kwiat wiśni i czerwona fasola” Naomi Kawase, „Wilde Maus” Josefa
Hadera czy „Party” Sally Potter. Co jakiś czas sięgamy również do bogatego zestawu krótkich metraży. W ciągu ostatnich dwóch lat odwiedziliśmy m.in. dawny Browar Piastowski, kawiarnię Przyjaciele i Znajomi, Pub Botanic, ołbińskie działki i szereg domowych lokalizacji, zaglądając w gościnne progi mieszkańców jednego z największych osiedli Wrocławia.

Uwaga! Wyjątkowo bilety wstępu to rzeczy różnego rodzaju
przygotowane z produktów kupionych na Ołbinie lub nabyte u lokalnych sprzedawców. Szczegóły wieczoru poznają Ci, którzy zapiszą się na wydarzenie i odbiorą bilety w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol.
Na wydarzenie zapraszają Stowarzyszenie Żółty Parasol, operator Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej oraz Wrocławska Fundacja Filmowa

Co: Spółdzielnia Kinowa „Ołbin” vol. 24
Kiedy: 26 lutego, godz. 19:00-22:00
Za ile: za ołbińskie prezenty do wspólnej puli

Jak zarezerwować bilety?
Bilety rezerwujecie do 23 lutego
Piszecie na adres mailowy rezerwacja@zoltyparasol.org
Na niespodziankę filmową mamy ograniczoną ilość miejsc.

Jak odebrać bilety?
Bilety odbieracie w dniach 24-25 stycznia w Żółtym Parasolu, w godzinach 10.00-19.00.

2.urodziny Spółdzielni Kinowej „Ołbin”

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *