+48 530 239 756biuro@zoltyparasol.org

SPOTYKAMY SIĘ:

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK

GODZ.16.00 - 19.00

 

Masz głowę pełną pomysłów albo dopiero ich szukasz? Przyjdź do Klubowego centrum Aktywności dzieci i Młodzieży Żółty Parasol. Spotykamy się trzy razy w tygodniu – pomagamy w nauce podczas korepetycji, rozwijamy zainteresowania podczas zajęć plastycznych, rękodzielniczych. Możesz również do nas przyjść i po prostu posiedzieć, porozmawiać, zagrać w gry, czy zaangażować się w ciekawy wolontariat. 
Wiele warsztatów powstaje dzięki pomysłom osób, które do nas przychodzą. Możesz przyjść do nas ze swoim pomysłem i zarazić nas swoim hobby. Nasze klubowe Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży jest miejscem otwartym dla wszystkich przyjdź do nas i przekonaj się!

więcej informci: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.zoltyparasol.org/index.php/shortcode/klubowe-centrum-dzieci-i-mlodziezy

Stowarzyszenie od wielu lat prowadzi projekty animacyjne dla mieszkańców Wrocławskiego Ołbina, w tym min. Klubowe CentrumAktywności Dzieci i Młodzieży współfinansowane ze środków Gminy Wrocław www.wroclaw.pl 

klubowe centrum

Dołącz do nas na facebooku

Zapisz się do naszego newslettera

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. zoltyparasol.org