KLUB SENIORA ŻÓŁTY PARASOL I PARTNERZY – to miejsce dla każdego w wieku 55+, kto czuje, że
jego energia życiowa nie spada, a ciekawość świata rośnie z każdym dniem!

Nasi klubowicze są przemiłą grupą energicznych ludzi, którzy chętnie przyjmą do swojego grona nowe osoby. W klubie można korzystać z rozmaitych zajęć:

  • ruchowych (gimnastyka z elementami choreoterapii, Pilates, Zumba GOLD),
  • językowych (angielski, francuski)
  • komputerowych (na różnych poziomach zaawansowania,)
  • treningu pamięci,
  • gier i zabaw logicznych, poprawiających pamięć i koncentrację,
  • warsztatów wprowadzających w świat nowych technologii,
  • spotkań brydżowych

oraz wielu wyjść kulturalnych (np. do teatru, filharmonii czy muzeum). Wspólnie eksplorujemy nieznane zakamarki Wrocławia i jeździmy na wycieczki rowerowe.Chcemy się ruszać, uczyć i poznawać świat. Pomagamy oswoić cyfrową rzeczywistość-organizujemy dyżury, podczas których pomagamy w obsłudze smartfona i komputera. A tym, którzy pierwsze kroki w obsłudze urządzeń cyfrowych mają już za sobą dostarczamy mocniejszych wrażeń w postaci nauki obsługi aplikacji smart city- elektrycznych samochodów, hulajnóg. Z nami poznacie też świat rzeczywistości VR. Można też samemu zaproponować nową formę aktywności, zaangażować się w organizację ciekawych wydarzeń, podzielić się z rówieśnikami albo młodzieżą swoimi umiejętnościami, poprowadzić zajęcia albo zorganizować bal – chcemy być aktywni i dzielić się umiejętnościami. Wszak Seniorzy to ludzie czynu i skarbnica doświadczeń, sami wiedzą czego im najbardziej potrzeba!

JAK TO ZROBIĆ ? GDZIE I KIEDY?

Najlepiej przyjść, zobaczyć jak to wygląda. Klub jest czynny w dni robocze od 10:00-19:00 (wejście od ul. Wyszyńskiego 75A, na rogu z ul. Prusa). Potem można pójść na wybrane zajęcia (pod warunkiem, że są na nich miejsca!). Jeśli zajęcia Wam się spodobają i chcecie kontynuować zapisujcie się do Klubu (opłata członkowska uprawniająca do udziału we wszystkich dostępnych aktywnościach wynosi 20 lub 30 zł miesięcznie, w zależności od ilości i rodzaju zajęć, które wybierzecie). Można też po prostu podać swój numer telefonu i dostawać wiadomości o tym co się u nas dzieje na bieżąco, bez zapisywania się na stałe i np. uczestniczyć tylko w wyjściach kulturalnych. Można też zadzwonić (w godzinach pracy biura) pod numer 530 239 756 i zasięgnąć języka.

SZCZEGÓŁOWY PLAN ZAJĘĆ W ZAKŁADCE PLAN ZAJĘĆ DLA SENIORÓW:

Poniżej link, który przekieruje Państwa do zakładki aktualności, gdzie znajdują się informacje o zajęciach dla Seniorów:

Plan zajęć dla Seniorów