obraz jasnozielone tło żołądź i liście jesienne po prawej stronie
Zapraszamy na bezpłatne spotkania inspiracyjno – edukacyjne dla rodziców o tematyce parentingowej. Będzie to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy z obszaru rodzicielstwa i wychowywania dzieci, ale przede wszystkim możliwość nawiązania nowych i pogłębienia już istniejących więzi sąsiedzkich. Wszystko odbędzie się w kameralnej i przyjaznej atmosferze! Sąsiadki i sąsiedzi – Poznajmy się bliżej!👐🏻
Dostępne są dwa terminy spotkań, a każda zainteresowana osoba może wziąć udział w jednym, bądź dwóch wydarzeniach. Zajęcia odbędą się w sali stowarzyszenia Żółty Parasol, ul. B. Prusa 37-39.
Terminy i tematy spotkań:
25 listopada 2021 r. (czwartek), godz. 17:00, spotkanie pt.: ‚Trudne emocje dziecka i rodzica’
Spotkanie poświęcone będzie rozwojowi małego dziecka oraz towarzyszącym zmianom w tym czasie. Poruszymy fazy rozwojowe, zajmiemy się trudnymi emocjami, które towarzyszą dzieciom i dorosłym. Nastąpią rozważania między normami a obawami.
Spotkanie poprowadzi p. Joanna Urbaniak, psycholog i psychoterapeutka, która pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.
3 grudnia 2021 r. (piątek), godz. 17:00, spotkanie pt.: ‚Rozwój dziecka przez zabawę’
W trakcie spotkania przyjrzymy się zabawom małych dzieci i temu jaką funkcję pełnią w ich życiu. Poruszymy temat rozwoju i nauki poprzez zabawę, oraz zastanowimy się w jaki sposób, rodzice mogą wspierać swoje dzieci (rozwój, radzenie sobie z emocjami) poprzez zabawę.
Spotkanie poprowadzi psycholog p. Dorota Blumczyńska. Pracuje wspierając specjalistów pracujących z dziećmi oraz rodziców poprzez konsultacje i warsztaty. Szkoli udzielając superwizji placówkom edukacyjnym. Temat zabawy jest jej niezwykle bardzo bliski. Uważa, że jest ona wartością samą w sobie i bez niej nasze życie byłoby o wiele uboższe.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Na zajęcia obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/VWdY7LTKrfhG93Z48
Zapoznajcie się z regulaminem wydarzenia: https://bit.ly/regulamin_olbin
Spotkanie organizowane będzie z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Prosimy zabrać ze sobą maseczki.
“Rodzic rodzicowi sąsiadem – osiedlowe spotkania rodzinne” to projekt realizowany w ramach 27. Edycji Mikrograntów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi z osiedla Ołbin, celem sąsiedzkiej integracji i nawiązywania nowych relacji międzyludzkich. Projekt zakłada spotkania w lokalnym stowarzyszeniu o tematyce parentingowej dla rodziców, zajęcia muzyczne dla dzieci oraz rodzinny spacer po osiedlu.
Rodzic rodzicowi sąsiadem – spotkania inspiracyjno – edukacyjne dla rodziców

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *