obraz ciemnozielone tło we wzory artystyczne na środku biały prostokąt w środku napis zin ołbin laba
Halo Ołbin! Halo Wrocław!
Jakiś czas temu pisaliśmy o projekcie ZIN LABA autorstwa Magdalena Kreis i Jerzy Wypych. Jak wiecie #WNasDrzemieSiłaOłbina, dlatego gorąco zachęcamy Was do przyłączenia się do przedsięwzięcia. Malujecie? Rysujecie? Robicie wspaniałe zdjęcia? A może tworzycie coś innego? Zaskoczcie nas i dołączcie do grona osiedlowych pasjonatów sztuki
Siedzisz? Leżysz? To świetnie, bo mamy ważną wiadomość! Powstaje kolejny numer osiedlowego magazynu artystycznego ZIN OŁBIN, a jego hasłem przewodnim jest LABA. Chcemy przyjrzeć się tematowi wypoczynku na osiedlu, różnym formom spędzania wolnego czasu w najbliższej okolicy. Do stworzenia prac zapraszamy artystki i artystów mieszkających na Ołbinie.
Zatem: rób albo nie rób. Ciekawią nas rozmaite strategie wypoczynkowe realizowane na osiedlu. Wszelkie formy aktywności regeneracyjnych lub po prostu pogodnego zaniechania, rezygnacji. Interesuje nas pożyteczne lenistwo na Ołbinie o każdej porze roku.
Tym razem, papierową publikację poprzedzi seria wystaw w przestrzeni osiedla. Przez kilka miesięcy będziemy prezentować wydruki prac w osiedlowych gablotach informacyjnych (przy pl. Westerplatte oraz na rogu ul. Wyszyńskiego i Nowowiejskiej), a także w witrynie siedziby Stowarzyszenia Żółty Parasol i Partnerzy (ul. Prusa).
Osoby zainteresowane stworzeniem prac o tematyce wypoczynku prosimy o kontakt: hej.zinolbin@gmail.com – przekażemy wszystkie informacje organizacyjne i techniczne
Koncepcja i koordynacja: Magdalena Kreis
Współpraca koncepcyjna i projekt graficzny: Jerzy Wypych
Projekt jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego, realizowany we współpracy z Radą Osiedla Ołbin.
Projekt powstaje we współpracy z Ołbińskim Centrum Aktywności Lokalnej, współfinansowanym przez Gminę Wrocław, a prowadzonym przez Stowarzyszenie Żółty Parasol i Partnerzy.
ZIN OŁBIN LABA

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *