obraz zielone tło biało - zielony napis zin ołbin
Z początkiem 2023 roku – ku inspiracji i integracji! – zapraszamy na premierę siódmego numeru osiedlowego magazynu artystycznego ZIN OŁBIN. Tym razem hasłem przewodnim były PRZYSŁUGI.
Razem z artystkami, artystami i osobami twóczymi z osiedla, w kilkunastu prezentowanych w zinie pracach – fotografiach, kolażach, tekstach, ilustracjach – przyglądamy się różnym mniejszym i większym gestom, które cementują relacje w najbliższym otoczeniu.
Pamiętajcie: niewielki koszt wyświadczanych przysług buduje potężny kapitał społeczny. A karma wraca!
Spotkamy się w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol i Partnerzy. Przynieście swoje ulubione napoje oraz to, czym chcecie się podzielić z innymi – ciasto, szczepki roślin, książki, ubrania. Będzie muzyczka, będzie przyjemnie!
Osoby, które dołączyły do tworzenia numeru siódmego: Agnieszka Apoznańska, Martyna Biaduń, Dominika Katarzyna Borkowska, Kasia Grześkowiak, Karolina Kapusta, Bartosz Konieczny, Anita Korynek, Barbara Krawiec, Filip Kucharczyk, Wiktoria Lenart, Igo Lubczański, Karina Marusińska, Karolina Różańska, Walentyna Shaiko, Barbara Stelmachowska, Ania Szczerba, Łukasz Wierzbowski
Koncepcja i koordynacja: Magdalena Kreis
Projekt graficzny: Jerzy Wypych
Korekta: Marianna Chade
Dotychczasowe numery: zoltyparasol.org/zin-olbin/
Jeśli chcesz dołaczyć do kolejnego – napisz: hej.zinolbin@gmail.com
//
ZIN OŁBIN powstał w ramach Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej prowadzonego przez Stowarzyszenie Żółty Parasol i Partnerzy
Projekt Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej jest współfinansowany przez Gminę Wrocław www.wroclaw.pl
ZIN OŁBIN #7 PRZYSŁUGI – premiera

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *