ZIN OŁBIN 3

ZIN OŁBIN to artystyczny magazyn osiedlowy. Już po raz trzeci udaje się go przygotować dzięki zaangażowaniu artystek i artystów mieszkających lub pracujących na Ołbinie. Do zino-grona wciąż dołączają nowe osoby!

Inspiracją do stworzenia trzeciego numeru było hasło FUTU – postanowiliśmy przyjrzeć się przyszłości na świecie i na naszym osiedlu. Zastanawiamy się też czy przyszłość może w ogóle istnieć poza Ołbinem.

Jak rysuje, a raczej risouje (hehe, bo ten numer drukujemy na powielaczu riso właśnie), się perspektywa? Jak daleko sięga nasza czasoprzestrzenna wyobraźnia? Zobaczcie i przeczytajcie, a potem dopiszcie lub zilustrujcie swoje futurystyczne wizje. Zostawiliśmy kilka wolnych stron, żeby każdy mógł zanotować lub naszkicować swoje tropy dotyczące przyszłości.

Artystki i artyści (w kolejności występowania prac): Michał Niemyjski, Kasia Stachyra, Okime Emiko, Bartosz Konieczny, Zuza Dyrda, Jerzy Wypych, Karolina Freino, Marcin Rosiński, Marians Czejd, Małgorzata Sawicka, Marta Sobala, Ewu Snowhite, Yev Gienia Chubarava

Koncepcja i koordynacja: Magdalena Kreis
Projekt graficzny i skład: Marcin Rosiński, Jerzy Wypych
Organizator: Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej

Wersja cyfrowa: issuu.com/zinolbin
Kontakt: zinolbin@gmail.com

ZIN OŁBIN #3 FUTU – premiera

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *