Warsztaty dla młodzieży
Za oknami nuda i plucha, a za chwilę koniec semestru
Nudzicie się?
Chodźcie do nas #bystrzakirządzą #samodzielnośćrządzi #wyobraźniarządzi w Klubowym Cetrum Aktywności! Rodzice pozwolicie dzieciom na swobodą zabawę i spędzanie jak najwięcej czasu z rówieśnikami. Rozwijamy talenty, uczymy majsterkować po swojemu, gramy, fotografujemy, budujemy więzi. A w poniedziałki korepetycje dla tych, którzy potrzebują powtórzyć materiał
Zapiszcie się na zajęcia sami/lub przyprowadźcie rodziców do Klubowego Centrum Aktywności. Świetna kadra, dużo swobody i nie trzeba przychodzić na konkretną godzinę Wszystko bezpłatnie i po sąsiedzku
Zapisy trwają do 31.01! Zajęcia są darmowe, ilość miejsc ograniczona.
Potrzebujecie więcej informacji- przyjdźcie 24.01 w godz. 16.00-18.30
Spotykamy się w godz. 16.00-19.00:
WTORKI/
wtorkowe spotkania będą okazją do zapoznania się z wielobarwnym światem teatru. Będziemy próbować naszych sił i pomysłowości w tworzeniu scen, improwizacji i piosence, a jeśli poniesie nas teatralna pasja, to w myśl idei „zrób to sam” – nawet w tworzeniu teatralnych scenariuszy, rekwizytów czy masek! Wymagany zapał i odrobinka odwagi, resztę zrobimy sami :- ) 
CZWARTKI/
w czwartki w Parasolu dziać się będą rzeczy niezwykłe. Stworzymy grę o Wrocławiu. Żeby ją zrobić, będziemy dużo spacerować po naszym osiedlu i mieście, fotografować je, poznawać jego historię i ciekawe miejsca. Połączymy świat planszówek i miasto, w którym żyjemy.
PIĄTKI/
czyli zajęcia plastyczne, muzyczne, artystyczne i inne, które wspólnie wymyślimy. Nie zabraknie nauki  szycia, będziemy będziemy wspólnie improwizować za pomocą słowa i wyobraźni, nasłuchiwać plotek z osiedla i tworzyć własne opowieści o tym, co się wydarzyło i o wszystkim, co jest dla nas ważne. Każdy ma tutaj prawo do własnej opowieści. A jaka będzie ich forma – zdecydujemy razem.
Zapisy na zajęcia dla dzieci i młodzieży

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *