Edit:

Ze względu na nowe obostrzenia, na  sobotni przegląd rowerów TRZEBA ZAPISYWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE pod numerem tel. 530 239 756. Chętne osoby będą przychodzić na konkretne godziny – unikniemy w ten sposób niepotrzebnego tłoku i wszyscy pozostaną bezpieczni. Wasze  rowery od wczoraj dzwonią i mówią , że mimo wszystko chcą być zwarte i gotowe na wiosenne rozkręcanie. Zapisy telefoniczne do piątku 19 marca do godziny 16.00. Czekamy na Wasze telefony

Halo Ołbin!
Wiosna wprawdzie jeszcze nie wychyla nosa spod kołderki, ale my już ogłaszamy : KONIEC LENIUCHOWANIA
Wyłączajcie seriale, wstawajcie z kanapy i marsz do piwnicy zobaczyć jak tam rowery. W najbliższą sobotę 20 marca w godzinach 10:00-15:00 nasi sąsiedzi z nadodrzańskiego Rowerownia CRK odpalają dla nas w Parku Tołpy dwie stacje szybkiego przeglądu rowerów. Smarujemy, pompujemy i wymieniamy dętki za darmoszkę. Wszystko dlatego, że startujemy z akcją Rozkręcamy Ołbin.
Tydzień po przeglądzie rowerów- 28 marca zapraszamy na Osiedlową Objazdówkę z atrakcjami. A dla dzieciaków szykujemy przynajmniej cztery edycje Karty Rowerowej. Rozkręcamy się, by sami wiecie kto trafiał na mocny, wysportowany opór! Jeśli macie jeszcze jakiś fajny pomysł na rowerową wiosnę – dzwońcie, piszcie, przychodźcie. Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej to miejsce do wspólnego działania, chętnie pomożemy zorganizować wszelkie sportowo-rowerowe atrakcje.
Rozkręcamy Ołbin! Zapisy telefoniczne na sobotni przegląd

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *