obraz jasmozielone tło po prawej stronie dziewczynka w ciemnych włosach w żółtej koszulce i niebieskich krótkich spodenkach na tle mut muzycznych
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia umuzykalniające metodą Eliasa E. Gordona dla dzieci w wieku 1,5 – 4 lata.
Wykorzystujemy najpiękniejszy z instrumentów – ludzki głos, by zanurzyć dziecko w bogate środowisko muzyczne i czerpać z niego jak najwięcej. Dzieci osłuchują się z melodiami wykonywanymi w różnych skalach oraz poruszają się w zróżnicowanych rytmach. Eksperymentują z własnym głosem oraz ciałem wykorzystując do zabawy piłki, chusty i inne kolorowe pomoce.
Dostępne są dwa terminy spotkań, a każdy rodzic (opiekun prawny, niania) wraz z dzieckiem może wziąć udział w jednym, bądź dwóch wydarzeniach (spotkania będą się od siebie różnić). Zajęcia odbędą się w sali stowarzyszenia Żółty Parasol, ul. B. Prusa 37-39.
Terminy spotkań:
15 listopada 2021 r. (poniedziałek), godz. 10:00
22 listopada 2021 r. (poniedziałek), godz. 10:00
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Na zajęcia obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/3n4nnQx3d3dYYBXA9
Zapoznajcie się z regulaminem wydarzenia: https://bit.ly/regulamin_olbin
Spotkanie organizowane będzie z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Prosimy zabrać ze sobą maseczki.
Zajęcia poprowadzi p. Martyna Bulińska, która jest certyfikowanym instruktorem zajęć gordonowskich oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona. Aktualnie współpracuje z Centrum Edukacji NFM, prowadząc zajęcia dla najmłodszych oraz tworząc „Koncerty gordonowskie” dla rodzin z małymi dziećmi.

“Rodzic rodzicowi sąsiadem – osiedlowe spotkania rodzinne” to projekt realizowany w ramach 27. Edycji Mikrograntów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi z osiedla Ołbin, celem sąsiedzkiej integracji i nawiązywania nowych relacji międzyludzkich. Projekt zakłada spotkania w lokalnym stowarzyszeniu o tematyce parentingowej dla rodziców, zajęcia muzyczne dla dzieci oraz rodzinny spacer po osiedlu.

Rodzic rodzicowi sąsiadem – zajęcia muzyczne dla dzieci

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *