obraz niebieskie tło żółty napis relaksacyjny koncert gongów po prawej stronie postać w pomarańczowej bluzie w okularach uderzająca w różne instrumenty
16 maja o g. 19.30 zapraszamy razem z Wanderlustuniverse na koncert relaksacyjny, kąpiel w wibracji gongów i mis tybetańskich.
Usłyszycie gongi, misy tybetańskie oraz inne instrumenty, które stworzą niepowtarzalny klimat, wprowadzający w stan medytacyjny, stan głębokiego relaksu.
Gongi to jedne z najbardziej znanych rezonujących instrumentów. Ich wibracja rozluźnia i relaksuje ciało oraz uspokaja i otwiera umysł. Mówi się, że dźwięk gongów działa na podświadomość, pozwala na spojrzenie i wsłuchanie się w głąb siebie, a także jest świetnym narzędziem do samorozwoju i uzdrawiania.
Zachęcamy, byście przyszli na sesję z tzw. afirmacją, czyli prostym, pozytywnym stwierdzeniem czegoś, co chcecie dla siebie stworzyć. By afirmacja zadziałała, powinna być w czasie teraźniejszym dokonanym, wtedy można realnie wprowadzić ją w chwilę obecną. Może dotyczyć różnych dziedzin życia m.in. zdrowia, sukcesu zawodowego, relacji itd.
Przykładowe afirmację to:
Jestem bezpieczny/a,
Czuję się wystarczający/a.
Akceptuję siebie.
Mój stan materialny jest stabilny.
Pamiętajcie, żeby wziąć ze sobą koc, coś pod głowę, maty do leżenia .Po sesji może towarzyszyć uczucie pragnienia, więc zabierzcie ze sobą również wodę
Na wydarzenie obowiązują zapisy przez formularz:
https://forms.gle/6qt8s4GmTSkQDtwW8
Ilość miejsc ograniczona.
Koncert odbędzie się w siedzibie Ołbińśkiego Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Wyszyńskiego 75a Wrocław
Dbamy o dostępność!
Budynek Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej jest w pełni
dostępny architektonicznie
Osoby ze szczególnymi potrzebami mogą nam je zgłaszać mailowo: biuro@zoltyparasol.org lub telefonicznie 530 239 756.
BARDZO NAM ZALEŻY NA WASZEJ OBECNOŚCI
Do zobaczenia!
Relaksacyjny koncert gongów

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *