W końcu wakacje!
Mamy dla Was superciekawą propozycję na lato! Nudy nie będzie!
Na pierwszy ogień warsztaty artystyczne z Brave Kids  podczas których spotykają się co roku dziecięce i młodzieżowe zespoły artystyczne z całego świata, aby w atmosferze przyjaźni i szacunku wymieniać się umiejętnościami i doświadczeniami, a przede wszystkim po prostu zaprzyjaźniać się ze sobą.

Efektem wspólnych warsztatów artystycznych są barwne spektakle mieniące się różnorodnością kultur i tradycji reprezentowanych przez wszystkich uczestników.
Wiadomo, że w obecnej sytuacji musimy zachowywać wszelkie środki ostrożności dlatego spotkania międzynarodowe będą się odbywały online, z grupami, które nie dojechały w tym roku.
A dzieciaki i młodzież z Wrocławia w wieku 7-12 lat zapraszamy na Ołbin na bezpłatne półkolonie Brave Kids w terminie 6-17.07.2020

Miejsce zajęć: Szkoła Podstawowa nr 84, ul.Górnickiego 20
Zgloszenia na maila: biuro@zoltyparasol.org do wtorku 30.06.20 lub telefonicznie 530 239 756 w godzinach od 9.00-17.00.

Brave Kids na Ołbinie współorganizowany jest przez Stowarzyszenie Żółty Parasol. Jest częścią Projektu Brave Kids 2020, który finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Wrocław. Pomysłodawcą projektu i głównym organizatorem Brave Kids jest Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła.
Brave Kids 2020 odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka

Kolejne terminy półkolonii ogłosimy na początku lipca!

Półkolonie Brave Kids na Ołbinie

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *