To ciężki dla nas wszystkich czas😷 Też nie lubimy siedzieć za długo w domu, ale to bardzo ważne, żeby szybko pogodzić się z sytuacją i znaleźć jej dobre strony #zostajęwdomu i robić rzeczy na które zazwyczaj nie mamy czasu. Polecamy szczególnie 📖książki, 🎥filmy, 🎲gry oraz kuchenne eksperymenty🍲. To tez dobry czas żeby zapoznać się z ciekawostkami o Ołbinie. Odnajdziecie je w osiedlowym biuletynie #HaloOłbin. Wszystkie numery znajdziecie na naszej stronie: https://zoltyparasol.org/biuletyn-osiedlowy-halo-olbin/.

Polecamy:
Wywiad z Magda Jarczewską #HaloOłbin nr 1/2018 – autorką bloga Wrocławskie kafle / / / old kafel story o kaflach ukrytych we wrocławskich kamienicach. Po przeczytaniu wywiadu koniecznie zaglądnijcie na http://oldkafelstory.blogspot.com/ My przecieramy oczy ze zdziwienia- oglądamy mapę zamieszczoną przez Magdę- większość pięknych kafli można zobaczyć na Ołbinie! Bez wychodzenia z domu możecie zrobić spacer po tych skarbach ukrytych na osiedlu.

Jeśli chcielibyście poznać historyczne ciekawostki, przeczytajcie artykuły naszego ulubionego historyka 👨‍🏫@Łukasz Migniewicz #szletstory #Ołbinniepozorny
#PESTALOZZIPODRĘKĘZDĄBROWSKĄ #Dawni(nie)zapomniani.Historie mieszkańców Ołbina
Przy okazji polecamy odwiedzić
https://polskaorg.pl/556499,Wroclaw,Dawny_Wroclaw_Breslau.h…
i poszukac starych fotografii z waszych podwórek:)

Zobaczcie również artykuł #Lokalny skarb, w którym Anka Bielizopowiada o historii NAJlepszej ⚡️piekarni na Ołbinie. Autorskie wypieki, wyrabiane ręcznie. Chleb z czarnuszką, słony paluch… już pewnie wiecie, że chodzi o piekarnie
Piekarnia A.J.M Żelezny . Jeśli po przeczytaniu leci Wam ślinka mamy dla Was prosty i sprawdzony przepis na wspaniały domowy chleb. Polecamy wypróbować!
http://przepisnachleb.pl/chleb-pszenny/…

OBN wirtualnie

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *