obraz jasnofioletowe tło na środku czarny napis mikrogranty w tle różne postaci zachęcające do aktywności
Halo Ołbin! Halo Wrocław!
Weź miasto w swoje ręce!
Właśnie ruszył pierwszy w tym roku nabór do programu Mikrogranty. Od 1 do 15 lutego 2024 możecie zgłaszać swoje pomysły na społeczne działania we Wrocławiu
To idealny moment, żeby rozejrzeć się po Ołbinie, odkryć potrzeby i aktywności mieszkańców – swoich sąsiadów, znajomych. Macie pasję, którą chcecie się podzielić z innymi? Lubicie działać, tworzyć, integrować? Program Mikrogranty jest idealny dla Was!
Pamiętajcie, że Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej służy wsparciem. Jeśli potrzebujecie pomocy w realizacji projektu, możecie na nas liczyć! Animatorki Ołbińskiego Centrum Aktywności Lokalnej dyżurują w każdy wtorek między 16:00 a 19:00 .
Możemy Was wesprzeć nie tylko dobrą radą, ale też np. miejscem lub sprzętem potrzebnym do realizacji projektu. Pamiętajcie – na początek wystarczą dobre chęci!
By poznać więcej szczegółów, skonsultować swój projekt lub uzyskać poradę zapraszamy na stronę programu oraz dedykowane spotkania i warsztaty. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie w wydarzeniu:
Działajcie, bo warto.
Nabór I – Mikrogranty 2024 | Weź miasto w swoje ręce!

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *